Akıllı sekretarya çözümümüz temelde müşteri telefonlarını karşılan şirket çalışanının müşteri ile olan etkileşimini daha kaliteli hale getirir. Şirketlerin sanal veya bulut santrallerini ERM CRM platformuna entegre ettikten sonra sistem ERM CRM müşteri kartında tanımlı telefon numarasından müşteriyi tanır ve müşteriye kişiselleştirilmiş deneyimler yaşatır.

Örneğin, müşteri telefonla aradığında sesli yanıt sisteminde ismiyle karşılanır. Müşteriyi karşılayan şirket çalışanının ekranına müşterinin tüm bilgileri, geçmişi, bekleyen işleri otomatik olarak açılır. Müşteri ikinci kez sorununu ve talebini iletmez.  First – level çözümler ERM CRM’in hazır araçları ve entegrasyonları sayesinde anında müşteriye sunulur. Müşterinin önemli talep ve bildirimleri ERM CRM platformu içinden yönetilmeye başlanır. Müşteriler şirketi arayıp da bir yetkiliye ulaşamadığında bu tür kaçan çağrıları toplu olarak listelenir ve tek bir yerden kolayca yönetilerek müşteriye geri aramalar yapılır.

Akıllı sekretarya çözümümüz hazır olduğundan küçük işletmeler, sınıfının en iyi şirketleri gibi müşteri iletişimlerini zahmetsizce ve profesyonelce yönetmeye başlarlar. Müşterilerine beklentilerini aşan bir iletişim deneyimi sunarlar. Yönetilemeyen telefon çağrılarından dolayı kaçan iş fırsatları olmaz. Müşteri memnuniyeti ve sadakati gelişir.