ERM CRM Popüler Özellikleri

İşinize güzellik ve derinlik katar.
ERM CRM ÖZELLİKLERİ İLE

İşinizi özel yapın, işinize değer katın.

Birbirinden Harika Özellikler

Mobil CRM Uygulaması

ERM CRM'in responsive özelliği sayesinde desktop PC'de yaptığınız her şeyi Mobil cihazlarınızda yapabilirsiniz. Ayrıca, bazı CRM çözümlerimizi çevrim içi ve çevrim dışı Android ve Apple Mobil uygulamaLarımız içinden kullanabilirsiniz. İşinizi ve ekiplerinizi 7/24 dünyanın her yerinden cebinizden yönetin. Esnekliğin ve bağımsızlığın keyfini yaşayın. Engelleri ortadan kaldırın.

Web Tabanlı Çözümler

ERM CRM plaformu web tabanlı olup kullanıcılarda kurulum gerektirmez. Çevrim içi olarak her cihazdan, her yerden ve her zaman ERM CRM çözümlerine erişebilirsiniz Verilere anında ulaşabilir, ekibinizle kolayca işbirliği yapabilir ve müşteri ilişkilerinizi her an yönetebilirsiniz. Size esneklik, mobilite, hemen kullanım kolaylığı, destek operasyonlarından zaman ve emek tasarrufu sağlar.

Müşteri Tekilliği Sihirbazı

Farklı uygulamalarınızdaki tüm müşteri portföyünüzü ERM CRM sihirbazı ile tekilleştirin. Toplu yükleme yapın. Çift kayıtları hızlı tespit edip veri bütünlüğünüzü özenle koruyun. Müşteri verilerinizin bakımını yapın, kalitesini artırın, güncelliğini ve doğruluğunu sağlayın. Müşteri verilerinizin analiz değerini artırın.

Form Tasarım Sihirbazı

Kullanıcı dostu arayüzü ile kodlama bilgisi gerektirmeden profesyonel görünümlü formlar oluşturun. Bu sayede her bir ERM CRM çözümünü kendi iş dinamiklerinize göre kolaylıkla özelleştirin. Veri toplama derinliğinizi ve kalitenizi artırın. Böylece işletmenize yol gösterecek güçlü raporlama altyapısı oluşturun.

Dashboard Tasarım Sihirbazı

ERM Dashboard Sihirbazı ile şirket verilerinizle hızlıca ihtiyacınıza özel, görsel zengiliğe sahip, işlevsel grafikler ve tablolar tasarlayın. Rollere özel dilediğiniz kadar dashboard oluşturun. Kritik metriklerinizi anlık izleyin ve trendleri takip edin. Öncelikli operasyonlarınızın merkezi bir panel üzerinden tam bir görünümüne sahip olun. Verilerle, tek bir yerden, kolaylıkla ve ekip halinde yönetin.

İş Akışı Tasarım Sihirbazı

ERM CRM'in iş akışı sihirbazıyla tüm süreçlerinizi minimum kod ile sürükle bırak araçlarıyla ihtiyaçlarınıza uygun olarak hızlıca tasarlayın ve diğer çözümlerle entegre edin. Modüler, esnek ve hazır özelliklerin rahatlığını yaşayın. ERM CRM platformunu kendi iş dinamiklerinize göre özelleştirin. Bu büyüleyici araç sayesinde kendi özel CRM çözümlerinizi tasarlayın.

İzleme Listeleri

İşinizin ürettiği tüm verileri listelemek, sorgulamak ve excele aktarıp özel olarak işlemek istiyorsanız ERM CRM size kapsamlı hazır listeler sunar. İsterseniz siz işinize ve ihtiyacınıza özel yeni izleme listeleri oluşturabilirsiniz. İzleme listelerinizle anlık ve geriye yönelik olarak iş süreçlerinizi ve operasyonlarınızı etkili bir şekilde izleyip derinleme iç görüler edinin.

Raporlama ve Analiz Araçları

ERM CRM'in Raporlama ve Analiz Şablonlarını ihtiyacınıza göre uyarlayarak sınırsız sayıda yeni raporlar üretin. Kritik verilere anında erişin ve işletme performansınızı izleyin. Verileri görselleştirerek daha iyi anlayın. İşinizle ilgili derinlemesine iç görüler edinin. Verilerinizi stratejik kararlara dönüştürün.

Organizasyon ve Yetkilendirme

İşletmenizin organizasyon yapısını unvan, lokasyon ve rol bazında ERM CRM'e tanımlayın. Her türlü veri, liste, rapor, operasyon ve süreç yetkilendirmesini organizasyon yapınız üzerinden gerçekleştirin. Dilerseniz bayilerinizi ve yetkili servislerinizi organizasyonunuz içine dahil edin ve onları güçlü ERM CRM çözümleriyle donatın.

Planlama ve Takvim

Her türlü aktivitenizi önceden planlayarak takvimlendirin, Gmail veya Outlook Takvim ile çift yönlü hemen entegre edin. İlgili kişilere görev atamaları yapın. Öncesinde, zamanında ve sonrasında sistem size hatırlatmalar yapsın. Aksiyonları, görevleri ve sonuçları kolayca takip edip raporlayın.

Hatırlatmalar

ERM CRM'in her duruma özel e-posta ve SMS hatırlatma kurallarını oluşturarak iş görevlerini etkili yönetin, zamanında harekete geçirin. Hatırlatmalarla zaman yönetiminizi optimize edin. Önemli görevleri ve tarihleri unutmayın. Bırakın ERM CRM sizin yerinize takip etsin, siz ana işlerinize odaklanın.

Yazılı Şablon Tasarımları

E-posta, mektup, sözleşme, teklif ve sipariş formatları için önceden şablonlar ve kurallar tasarlayın. İşletmenizi profesyonel ve kurumsal bir görünüme kavuşturun. İhtiyaç duyduğunu süreçte ve yerde sistem verileri otomatik doldursun ve otomatik aksiyonları tetiklesin. Maneul ve tekrarlayan işlemleri otomatikleştirin, zamandan tasarruf edin.

Kullanıcı Dostu Ara Yüzler

ERM CRM'in kullanıcı dostu, kullanması kolay, görsel açıdan çekici, tasarım olarak yalın, tematik ve navigasyon altyapısı güçlü uygulama ekranlarının rahatlığını ve konforunu yaşayın. Kullanıcılara özel sayfalar ve menüler tasarlayın. Ekran kullanım sürelerinden tasarruf ederek iş verimliliğinizi ve motivasyonunuzu artırın.

Sağlam ve Güvenli Teknolojiler

ERM CRM yazılımı, en güncel Java teknolojileri ile geliştiriliyor. Ara yüzlerinin geliştirilmesinde dünya çapında tercih edilen PrimeFaces Java Arayüz Geliştirme Seti kullanılıyor. Son derece güvenli ve sağlam bir teknolojik altyapıya sahip ERM CRM platformunun yüksek performanslı uygulamalarının rahatlığını yaşayın.

Hazır ve Uyarlanabilir Entegrator

ERM CRM entegrasyon motoru, hem rest hem soap servisleri hem de databaseler (mssql, MySQL, Oracle, firebird vs) ile kolaylıkla uyarlanabilir ve ekranlar ile çift yönlü entegrasyon sağlanabilir. Bu sayede Türkiye’nin en yaygın kullanılan ERP yazılımlarına (SAP, Logo Tiger, Logo Go, Netsis, Uyumsoft, Mikro, ETA, IFS vb.) ve Google, Microsoft Ofis uygulamalarına hızlıca entegre olup hemen kullanmaya başlayın. Günlük teknolojik uygulamalarınızla bağlantılı kalmanın rahatlığını ve yüksek iş verimini yaşayın.

Bizimle çalışmak için
çok nedeniniz var.

f_icon3-8

Avantajlarımız

20+ yıllık deneyimin ürünü hazır ve kapsamlı CRM çözümlerimizle müşterilerimiz tecrübeye ortak oldu.

Keşfet
f_icon1-8

Referanslarımız

300'den fazla müşterimiz ERM CRM çözümleriyle işlerini profesyonelce yönetmeye başladı.

Keşfet
f_icon4-8

Projelerimiz

500'den fazla projeyle müşterilerimiz hayatlarını kolaylaştırdı, işlerini büyüttü, rekabette öne geçti.

Keşfet
0 +
Müşteri
0 +
Proje
0 +
Kullanıcı
0 +
Yıllık Tecrübe

Biz Hazırız

ERM CRM'in harika özelliklerini keşfedin.

Canlı Demo İste

Sık Sorulan Sorular

Popüler Özellikler

CRM çözümü genellikle kapsamlı yazılımı ve süreci ifade ederken, CRM özelliği, bu yazılımın içindeki belirli bir işlevselliği temsil eder. İşletmeler, ihtiyaçlarına göre CRM çözümlerini seçerken hangi özellikleri kullanacaklarını ve nasıl konfigüre edeceklerini dikkate alır.

ERM CRM özellikleri, her bir ERM CRM çözümünün derinliğini ve işlevselliğini artıran ve çıktılarını daha katma değerli hale getiren, işletmelere kendi çözümlerini inşa etmek için esneklik gücü veren yardımcı ve destekleyici araçlardır. Bazı özellikler (Örneğin Mobil CRM) tek başına size bir çözüm kadar yüksek katma değer sunar.

 

CRM Çözümleri Platformu

Hepsi bir arada, kullanıcı dostu, hazır CRM çözümlerimizi kolayca inceleyin.


Popüler Çözümler

Özel Çözümler

Teknik Servis Programı

Yetkili Servis Yönetimi

Servis Sözleşme Otomasyonu

SLA Yönetimi

Memnuniyet Anket Yönetimi

Servis Formu Yönetimi

Servis Ekibi Yönetimi

Yardım Masası ve Destek

Hak Ediş Yönetimi

Malzeme Yönetimi

Cihaz Yönetimi

Periyodik Bakım Yönetimi

Cihaz Kiralama Yönetimi

Arızalı Cihaz Tamir Yönetimi

Servis Ürün Yönetimi

Servis Faturalama Yönetimi


Tasarımsal Özellikler

Genel Özellikler

Form Tasarım Sihirbazı

Müşteri Tekilliği Sihirbazı

İş Akış Tasarım Sihirbazı

Dashboard Tasarım Sihirbazı

İzleme Listeleri

Raporlama ve Analiz Araçları

Organizasyon ve Yetkilendirme

Yazılı Şablon Tasarımları

Mobil CRM Uygulaması

Web Tabanlı Uygulama

Planlama ve Takvim

Hatırlatmalar

Kullanıcı Dostu Ara Yüzler

Sağlam ve Güvenli Teknolojiler

Hazır ve Uyarlanabilir Entegrator