ERM CRM Popüler Özellikleri

İşinize güzellik ve derinlik katar.
ERM CRM ÖZELLİKLERİ İLE

İşinizi özel yapın, işinize değer katın.

Birbirinden Harika Özellikler

Mobil CRM Uygulaması

ERM CRM'in responsive özelliği sayesinde desktop PC'de yaptığınız her şeyi Mobil cihazlarınızda yapabilirsiniz. Ayrıca, bazı CRM çözümlerimizi çevrim içi ve çevrim dışı Android ve Apple Mobil uygulamaLarımız içinden kullanabilirsiniz. İşinizi ve ekiplerinizi 7/24 dünyanın her yerinden cebinizden yönetin. Esnekliğin ve bağımsızlığın keyfini yaşayın. Engelleri ortadan kaldırın.


Daha Fazla Keşfet ->

Web Tabanlı CRM Programı

ERM CRM platformu web tabanlı olup kullanıcılarda kurulum gerektirmez. Çevrim içi olarak her cihazdan, her yerden ve her zaman ERM CRM çözümlerine erişebilirsiniz. Verilere anında ulaşabilir, ekibinizle kolayca işbirliği yapabilir ve müşteri ilişkilerinizi her an yönetebilirsiniz. Size esneklik, mobilite, hemen kullanım kolaylığı, destek operasyonlarından zaman ve emek tasarrufu sağlar.


Daha Fazla Keşfet ->

Müşteri Tekilliği Sihirbazı

Farklı uygulamalarınızdaki tüm müşteri portföyünüzü ERM CRM sihirbazı ile tekilleştirin. Toplu yükleme yapın. Çift kayıtları hızlı tespit edip veri bütünlüğünüzü özenle koruyun. Müşteri verilerinizin bakımını yapın, kalitesini artırın, güncelliğini ve doğruluğunu sağlayın. Müşteri verilerinizin analiz değerini artırın.


Daha Fazla Keşfet ->

Form Tasarım Sihirbazı

Kullanıcı dostu arayüzü ile kodlama bilgisi gerektirmeden profesyonel görünümlü formlar oluşturun. Bu sayede her bir ERM CRM çözümünü kendi iş dinamiklerinize göre kolaylıkla özelleştirin. Veri toplama derinliğinizi ve kalitenizi artırın. İşletmenize yol gösterecek güçlü raporlama altyapısı oluşturun.


Daha Fazla Keşfet ->

Dashboard Tasarım Sihirbazı

ERM Dashboard Sihirbazı ile şirket verilerinizle hızlıca ihtiyacınıza özel, görsel zenginliğe sahip, işlevsel grafikler ve tablolar tasarlayın. Rollere özel dilediğiniz kadar dashboard oluşturun. Kritik metriklerinizi anlık izleyin ve trendleri takip edin. Öncelikli operasyonlarınızın merkezi bir panel üzerinden tam bir görünümüne sahip olun. Verilerle, tek bir yerden, kolaylıkla ve ekip halinde yönetin.


Daha Fazla Keşfet ->

İş Akışı Tasarım Sihirbazı

İş akışı tasarım sihirbazımızla süreçlerinizi kod yazmadan ihtiyaçlarınıza uygun olarak hızlıca tasarlayın ve CRM çözümlerine entegre edin. Modüler, esnek ve hazır özelliklerin rahatlığını yaşayın. ERM CRM platformunu kendi iş dinamiklerinize göre özelleştirin. Bu büyüleyici araç sayesinde kendi özel CRM çözümlerinizi oluşturun.


Daha Fazla Keşfet ->

İzleme Ekranları

İşinizin ürettiği tüm verileri listelemek, sorgulamak ve excele aktarıp özel olarak işlemek istiyorsanız ERM CRM size kapsamlı hazır listeler sunar. İsterseniz siz işinize ve ihtiyacınıza özel yeni izleme listeleri oluşturabilirsiniz. İzleme listelerinizle anlık ve geriye yönelik olarak iş süreçlerinizi ve operasyonlarınızı etkili bir şekilde izleyip derinlemesine iç görüler edinin.


Daha Fazla Keşfet ->

Raporlama ve Analiz Araçları

ERM CRM'in yüzlerce hazır raporundan, rapor tasarlama sihirbazımızı kullanarak ihtiyacınıza özel sınırsız sayıda yeni raporlar üretin. Operasyonlarınızı kapsamlı analiz edin ve işletme performansınızı izleyin. Verileriniz görselleştirerek daha iyi anlayın. İşinizle ilgili derinlemesine iç görüler edinin. Verilerinizi stratejik kararlara dönüştürün.


Daha Fazla Keşfet ->

Yetkilendirme Ayarları

İşletmenizin organizasyon yapısını unvan, lokasyon ve rol bazında ERM CRM'e tanımlayın. Her türlü veri, liste, rapor, operasyon ve süreç yetkilendirmesini organizasyon yapınız üzerinden gerçekleştirin. Dilerseniz bayilerinizi ve yetkili servislerinizi organizasyonunuz içine dahil edin ve onları güçlü ERM CRM çözümleriyle donatın.


Daha Fazla Keşfet ->

Hazır Şablon Tasarımları

Hazır şablon tasarımları özelliğiyle, e-postalarınızdan satış tekliflerinize, sözleşmelerinizden servis formlarınıza kadar geniş bir yelpazede kullanabileceğiniz profesyonel şablonlardan faydalanın. İşletmenizin kurumsal standardını koruyarak, profesyonel ve güvenilir bir görünüm elde edin.


Daha Fazla Keşfet ->

Hatırlatmalar & Bildirimler

ERM CRM’de her işleme özel e-posta ve SMS hatırlatmalar oluşturarak iş görevlerinizi etkili yönetin. Hatırlatmalarla zaman yönetiminizi optimize edin. Önemli görevleri ve tarihleri unutmayın. Bırakın ERM CRM sizin yerinize takip etsin, siz ana işlerinize odaklanın.


Daha Fazla Keşfet ->

Süreç Takip Otomasyonu

ERM CRM’in süreç takip otomasyonu özelliğiyle manuel takiplerden kurtulun. Tekrarlayan işlerinizi otomatikleştirin. Vadesi yaklaşan, gelen ve geciken işlerinizi etkili bir şekilde izleyin ve zamanında aksiyon alın. Hataları ve riskleri azaltın. Müşteri memnuniyetini artırın.


Daha Fazla Keşfet ->

Kullanıcı Dostu Arayüzler

ERM CRM'in kullanıcı dostu, kullanması kolay, görsel açıdan çekici, tasarım olarak yalın, tematik ve navigasyon altyapısı güçlü arayüzlerin konforunu yaşayın. Kullanıcı menülerini ve sayfalarını sadeleştirin. Ekran kullanım sürelerinden tasarruf ederek çalışan verimliliğini ve motivasyonunu artırın.


Daha Fazla Keşfet ->

Sağlam ve Güvenli Teknolojiler

ERM CRM yazılımını en güncel Java teknolojileri ile geliştiriyoruz. Ara yüzlerinin geliştirilmesinde dünya çapında tercih edilen PrimeFaces Java Arayüz Geliştirme Seti kullanıyoruz. Son derece güvenli ve sağlam bir teknolojik altyapıya sahip ERM CRM platformunu Biruni Teknopark’ındaki AR-GE projelerimizle sürekli geliştiriyoruz.


Daha Fazla Keşfet ->

Hazır ve Uyarlanabilir Entegrator

ERM CRM’in entegrasyon motoru, rest, soap servisleri ve veri tabanlarıyla kolaylıkla uyarlanabilir. Bu sayede uygulamalar arasında hızlıca çift yönlü entegrasyon sağlanabilir. Böylece günlük teknolojik uygulamalarınızla bağlantılı kalmanın rahatlığını ve yüksek iş verimini yaşayabilirsiniz.


Daha Fazla Keşfet ->

Çoklu Dil Desteği

ERM CRM programının çoklu dil desteği özelliğiyle dil bariyerlerini ortadan kaldırın. Farklı ülkelerde çok kültürlü çalışanlarınızı aynı CRM platformunda bir araya getirin. Uluslararası iş birliğini harekete geçirin. Müşteri ilişkilerinizi global düzeyde yönetin.


Daha Fazla Keşfet ->

Bulut Tabanlı CRM Programı

Bulut tabanlı ERM CRM programıyla işinizde esnekliğin ve finansal özgürlüğün konforunu yaşayın. Teknolojik altyapıya para ve zaman harcamayın. Kaynaklarınızı ve zamanınızı işinizi büyütmeye ve müşteri ilişkilerinizi geliştirmeye odaklayın.


Daha Fazla Keşfet ->

Bizimle çalışmak için
çok nedeniniz var.

f_icon3-8

Avantajlarımız

20+ yıllık deneyimin ürünü hazır ve kapsamlı CRM çözümlerimizle müşterilerimiz tecrübeye ortak oldu.

Keşfet
f_icon1-8

Referanslarımız

300'den fazla müşterimiz ERM CRM çözümleriyle işlerini profesyonelce yönetmeye başladı.

Keşfet
f_icon4-8

Projelerimiz

500'den fazla projeyle müşterilerimiz hayatlarını kolaylaştırdı, işlerini büyüttü, rekabette öne geçti.

Keşfet
Müşteri
0 +
Proje
0 +
Kullanıcı
0 +
Yıllık Tecrübe
0 +

Biz Hazırız

ERM CRM'in harika özelliklerini keşfedin.

Canlı Demo İste

Sık Sorulan Sorular

Popüler Özellikler

CRM çözümü genellikle kapsamlı yazılımı ve süreci ifade ederken, CRM özelliği, bu yazılımın içindeki belirli bir işlevselliği temsil eder. İşletmeler, ihtiyaçlarına göre CRM çözümlerini seçerken hangi özellikleri kullanacaklarını ve nasıl konfigüre edeceklerini dikkate alır.

ERM CRM özellikleri, her bir ERM CRM çözümünün derinliğini ve işlevselliğini artıran ve çıktılarını daha katma değerli hale getiren, işletmelere kendi çözümlerini inşa etmek için esneklik gücü veren yardımcı ve destekleyici araçlardır. Bazı özellikler (Örneğin Mobil CRM) tek başına size bir çözüm kadar yüksek katma değer sunar.

 

CRM Çözümleri Platformu

Hepsi bir arada, kullanıcı dostu, hazır CRM çözümlerimizi kolayca inceleyin.