Hayallerinize Uzanan Kariyer Yolu

Türkiye'de ve Dünyada Kariyer Fırsatları

Eşitlik, Çeşitlilik ve Kapsayıcılık

Türkiye’nin en köklü CRM şirketinde rüya gibi bir kariyer inşa etmeye hazır mısınız? ERM Bilişimde çalışma hayatına 3 ana değer yön veriyor: Eşitlik, Çeşitlilik ve Kapsayıcılık. Farklı deneyimlere ve bakış açılarına sahip çalışanlara eşit fırsatlar sunuyor ve tüm şirket düzeyinde katılımcılığı teşvik ediyoruz.

İnsan onuruna saygılı bir çalışma kültürüne sahibiz. Sınırları zorlayan, çalışanlarımızın eğlenirken gelişebileceği mutlu bir çalışma hayatı inşa ediyoruz. Daha iyi bir gelecek için çalışanlarımızın potansiyellerini ortaya çıkarmalarını destekliyor ve onlara yatırım yapıyoruz.

Çalışanlarımızla açık ve dürüst bir iletişim kurarız. Kendilerini tüm farklılıklarıyla özgürce ifade etmelerini cesaretlendiririz.

Farklı Bir Çalışma Yaşamı

Hayatımızın büyük bir kısmı işte geçiyor. Bir iş seçtiğimizde, geleceğimiz ve mutluluğumuz için önemli bir karar veriyoruz.  ERM Bilişim olarak size çalışma hayatından daha fazlasını sunuyoruz.

crm-programi-kariyer
Kariyer Fırsatları

Yurt içi ve yurt dışında büyüyoruz. Hızlı yükselme, Avrupa’da kariyer yapma fırsatları sizi bekliyor.

crm-firmasi-mesleki-gelisim
Mesleki Gelişim

Eğitim imkanları ve sınırlarınızı zorlayan farklı projeler mesleki gelişiminize hız veriyor.

crm-firmasi-yurtdisi-projeler
Yurt Dışı Projeler

Avrupa’da CRM uygulama projeleri size farklı kültür ve coğrafyaları keşfetme heyecanı sunuyor.

crm-firmasinda-calisma-yasami

Esnek, Keyifli ve Sınırları Zorlayan

ERM Bilişimde çalışma yaşamı esnek ve keyiflidir. Daha az hiyerarşi, daha az bürokrasi ve daha fazla kişisel liderlik. Her çalışan liderlik becerilerini ortaya koyar, işini ve müşterilerini daha iyi hale getirmek için sınırlarını zorlar.

Farklı deneyim ve geçmişlere sahip çalışanlardan oluşan çevik bir ekibimiz, tutkulu öğrenicileriz ve hizmet odaklıyız. ERM Bilişimde riskleri ve ödülleri paylaşır ve başarıyı birlikte kutlarız.

Kimlerle Çalışırız?

ERM Bilişimde işe alım sürecine özen gösteriyoruz. Yüz yüze mülakat yapıyor ve kişilik envanteri testi uyguluyoruz. Pozisyonun gerektirdiği özel koşulların yanı sıra, tüm adaylarda aradığımız temel yetkinlikler şunlardır:

crm-firmasi-calisan-adayi

Heyecan dolu bir kariyer yolculuğuna var mısın?

CV'ni Paylaş