ERM CRM Entegrasyon Çözümleri

İş uygulamalarınıza değer katar.
ERM CRM ENTEGRASYONLARI İLE

Mevcut uygulamalarınıza bağlı kalmaya devam edin.

Kullanıma Hazır Entegrasyon Çözümleri

SAP ile Entegrasyon

Entegrasyon motorumuz ile kolay ve hızlıca SAP'ye çift taraflı tam entegre olun. Kritik verileriniz güncel ve tutarlı kalsın. İş verilerinize tek bir yerden hızlı ve kolay erişin. Teknolojik uygulamalarınızın gücünü katlayın.


Daha Fazla Keşfet ->

IFS ile Entegrasyon

Entegrasyon motorumuz ile kolay ve hızlıca IFS'e çift taraflı tam entegre olun. Hazır entegrasyonun gücünü keşfedin. Kritik verileriniz güncel ve tutarlı kalsın. Teknolojik uygulamalarınızın işbirliğini artırın.


Daha Fazla Keşfet ->

Netsis ile Entegrasyon

Entegrasyon motorumuz ile kolay ve hızlıca Netsis'e çift taraflı tam entegre olun. Hazır entegrasyonla hemen kullanmaya başlayın. Kritik verileriniz güncel ve tutarlı kalsın. Teknolojik uygulamalarınızın güçlerini birleştirin.


Daha Fazla Keşfet ->

Mikro ile Entegrasyon

Entegrasyon motorumuz ile kolay ve hızlıca Mikro'ya çift taraflı tam entegre olun. Kritik verileriniz güncel ve tutarlı kalsın. Hazır entegrasyonun gücünü keşfedin. Teknolojik uygulamalarınızın işbirliğini artırın.


Daha Fazla Keşfet ->

Logo ile Entegrasyon

Entegrasyon motorumuz ile kolay ve hızlıca Logo'ya çift taraflı tam entegre olun. Kritik verileriniz güncel ve tutarlı kalsın. Hazır entegrasyonun avantajlarından hemen yararlanın. Teknolojik uygulamalarınız arasında sinerji yaratın.


Daha Fazla Keşfet ->

ETA ile Entegrasyon

Entegrasyon motorumuz ile kolay ve hızlıca ETA'ya çift taraflı tam entegre olun. Hazır ve kapsamlı entegrasyonu hemen kullanmaya başlayın. Verileriniz güncel ve tutarlı kalsın. Teknolojik uygulamalarınızın gücünü katlayın.


Daha Fazla Keşfet ->

Uyumsoft ile Entegrasyon

Entegrasyon motorumuz ile kolay ve hızlıca Uyumsoft'a iki yönlü tam entegre olun. Kritik verileriniz güncel ve tutarlı kalsın. Hazır entegrasyonun avantajlarından hemen yararlanın.


Daha Fazla Keşfet ->

Google ile Entegrasyon

Gmail entegrasyonu ile mesajlarınızı tek bir yerden yönetin. Google Takvim entegrasyonuyla hiçbir randevuyu ve toplantıyı kaçırmayın. Google Haritalar ile adresleri etkili yönetin.


Daha Fazla Keşfet ->

Microsoft Ofis ile Entegrasyon

Outlook entegrasyonu ile kurumsal yazışmalarınızı koruyun. Outlook Takvim entegrasyonuyla hiçbir randevuyu ve toplantıyı kaçırmayın. Excel ile ERM CRM arasında iki yönlü veri transferi yapın.


Daha Fazla Keşfet ->

Websiteniz ile Entegrasyon

ERM CRM'in hazır web servisleriyle web sitenizdeki formları CRM platformuna hızlıca entegre edin. Dilerseniz ERM CRM içinde bayi veya müşterileriniz için hazırladığınız bir portali web sitenize bağlayın.


Daha Fazla Keşfet ->

WhatsApp ile Entegrasyon

ERM CRM'in WhatsApp entegrasyonu ile müşterilerinizle yazışmayı kolaylaştırın. Satış fırsatlarınızı artırın. Destek operasyonlarınızı daha hızlı yönetin. Müşterileri yazışmalarınızı kayıt altına alın.


Daha Fazla Keşfet ->

Santral ile Entegrasyon

Bulut santralinizi veya Çağrı Merkezi yazılımınızı ERM CRM’in hazır altyapısına bağlayın, sizi arayan müşterilerinizi ismiyle karşılamaya başlayın. Müşterilerinize hızlı çözümler üretin. Telefon aramalarını kolaylaştırın.


Daha Fazla Keşfet ->

SMS Entegrasyonu

SMS entegrasyonu çözümümüz ile müşterilerinizi daha hızlı bilgilendirin ve iş süreçlerinizi hızlandırın. SMS gönderme risklerini kontrol edin. Kolay SMS göndermenin rahatlığını yaşayın.


Daha Fazla Keşfet ->

Bizimle çalışmak için
çok nedeniniz var.

f_icon3-8

Avantajlarımız

20+ yıllık deneyimin ürünü hazır ve kapsamlı CRM çözümlerimizle müşterilerimiz tecrübeye ortak oldu.

Keşfet
f_icon1-8

Referanslarımız

300'den fazla müşterimiz ERM CRM çözümleriyle işlerini profesyonelce yönetmeye başladı.

Keşfet
f_icon4-8

Projelerimiz

500'den fazla projeyle müşterilerimiz hayatlarını kolaylaştırdı, işlerini büyüttü, rekabette öne geçti.

Keşfet
Müşteri
0 +
Proje
0 +
Kullanıcı
0 +
Yıllık Tecrübe
0 +

Biz Hazırız

Uygulamalarınızı ERM CRM ile entegre edin.

Canlı Demo İste

Sık Sorulan Sorular

Entegrasyonlar

ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) ve CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) uygulamaları farklı ihtiyaçları karşılayan iki farklı tür yazılımdır ve her ikisinin de kendi benzersiz işlevleri vardır. Bu 2 alanı birleştirmeye çalışan büyük yazılımlar çoğunlukla başarısız olmuşlardır. Bunun en önemli nedeni her iki uygulamanın farklı iş süreçlerine, farklı kullanıcı gruplarına ve farklı veri türlerine odaklanmalarıdır.

ERP yazılımları, envanter yönetimi, tedarik zinciri, finansal muhasebe gibi geniş iş operasyonlarını içerirken, CRM programları, ilişki yönetimine öncelik verip müşteri, tedarikçi, iş ortağı ilişkilerini geliştirme, pazarlama aktivitelerini organize etme, satışları artırma ve satış sonrası hizmetleri optimize etme odaklıdır.

Bu yüzden işletmeler için en rasyonel olanı ihtiyaçlarına uygun ayrı CRM ve ERP yazılımları kullanıp bunları entegre ederek daha verimli kullanmaktır.

ERP ve CRM’nin farklı odakları ve kullanım senaryoları vardır. Birbirleriyle rakip değil tamamlayıcı ürünlerdir. Entegre edilmediklerinde bu uygulamalardan sağlanan faydalar azalacak, yazılım kaynaklarının verimliliği düşecektir. Kullanıcı deneyimi açısından birbirleriyle konuşan uygulamaları veri tutarsızlığı yaşamadan kullanmak son derece konforludur.

Hazır olmaları, çift yönlü olmaları, kurulum gerektirmeden konfigürasyon ayarları yaparak hemen kullanılmaya başlanmalarıdır.

ERM CRM’in Google uygulamalarıyla entegrasyonu sayesinde aşağıdaki faydalar ortaya çıkar:

  • Veri tutarlılığını artırır, verilerin güncel ve doğru kalmasını sağlar.
  • Toplantıları, randevuları ve etkinlikleri daha verimli bir şekilde planlayıp takip etmenizi sağlar. Zaman yönetiminizi etkin ve verimli kılar.
  • Mobil ve web tabanlı uygulama ile müşteri bilgilerine ve iletişimlerine her zaman ve her yerden erişim sağlar.
  • Müşterilerle olan iletişimi kolaylaştırır. E-postaları doğrudan CRM içinde gönderme ve alabilme, müşterilerle daha hızlı ve etkili bir şekilde iletişim kurmanıza yardımcı olur.
  • Bütünleşmiş veriler, daha kapsamlı raporlar ve analizler oluşturmanıza olanak tanır.
  • Google Harita entegrasyonuyla müşterilerinizi, tedarikçileriniz, iş ortaklarınızı daha kolay bulabilir ve ziyaret edebilirsiniz.
  • Google Drive ile verilerinizi güvenli bir şekilde saklayıp paylaşabilirsiniz.
  • Bütünleşik bir sistem, ekip üyeleri arasında iş birliğini artırır. Ortak projeleri ve etkinlikleri daha kolay planlamanıza ve yönetmenize olanak tanır.
  • Entegrasyon size zaman kazandırır, manuel işlemleri azaltır, iş akışı verimliliğinizi artırır.

CRM Çözümleri Platformu

Hepsi bir arada, kullanıcı dostu, hazır CRM çözümlerimizi kolayca inceleyin.