Tüm ERM CRM Çözümleri

Hepsi bir arada bütünleşik CRM platformu.
KAPSAMLI CRM PLATFORMU

Her çözüm tek başına harika. Bir araya gelince sinerji bambaşka.

Profesyonel işletme yönetimi için hazır CRM çözümlerimiz tek bir platformda.

02

ERM CRM ile markanızı daha görünür ve bilinir kılın. Markanızı güçlendirin. Daha fazla müşteriye ulaşın. Daha fazla müşteri kazanın.

Kullanıma Hazır Temel CRM Çözümleri

Kontak Yönetimi

Müşteri verilerinizi merkezileştirin ve yetkilendirin. Müşterilerinizle tek bir yerden kolayca iletişime geçin. Müşteri ilişki ağınızı oluşturun ve yönetin. Kurumsal hafızanızı inşa edin.


Daha Fazla Keşfet ->

Aktivite Yönetimi

Önemli aktivitelerinizi tek bir yerde kayıt altına alın. Müşteri aktivite geçmişini kolaylıkla izleyin. Müşteri aktivitelerinize notlar, dokümanlar, hatırlatmalar, planlar ekleyin. Kurumsal hafızanızı inşa edin.


Daha Fazla Keşfet ->

İş ve Görev Takibi

Kendi işlerinizi, başkalarına gönderdiğiniz işleri ve yönetici olarak yaptığınız görevlendirmeleri tek bir yerden yönetin ve etkili takip edin. Otomatik hatırlatmalar çalışsın, işler ve görevler aksamasın!


Daha Fazla Keşfet ->

Kurumsal E-posta Yönetimi

Kurumsal e-posta yazışmalarınızı ERM CRM içinden yapın ve ERM CRM çözümleriyle bütünleşik kullanın. Hazır e-posta şablonlarının kolaylığından yararlanın. Önemli mesajlarınız kaybolmasın!


Daha Fazla Keşfet ->

Akıllı Sekreterya

Sanal santralinizi ERM CRM ile entegre edin. Her telefon araması için otomatik bir kayıt oluşsun. Müşterinin hizmet talebine göre otomatik süreçler ve SMS senaryoları oluşturun. Müşterilerinizle temasta kalın, fırsatlarınız kaçmasın.


Daha Fazla Keşfet ->

Bildirim ve Şikayet Yönetimi

Tüm kanallardan gelen müşteri mesajlarını ERM CRM'de birleştirin. Müşteri bildirimlerini tek merkezden yönetin. Bildrimleriniz için sınıflandırma ağacı olşturun. Şikayet türlerine göre iş akışları oluşturun. Şikayetlerinizi uçtan uca etkili yönetin. Müşteri memnuniyetini artırın.


Daha Fazla Keşfet ->

Randevu Yönetimi

Randevuları planlama, takip etme ve müşteriye özel hizmet sunma sürecini basit ve etkili bir şekilde yönetin. Zamanınızı daha iyi kullanın, müşterilerinizi bekletmeyin. Randevu karmaşasına son verin.


Daha Fazla Keşfet ->

Gelen - Giden Kargo Yönetimi

Gelen - giden kargo bilgilerinizi dijital ortamda takip edin, gönderi akıbetini takip için boşa zaman harcamayın. Şube ve ofisleriniz arasındaki kargo akışını yönetin. Kargolarınız kaybolmasın!


Daha Fazla Keşfet ->

Toplantı Yönetimi

Toplantı davetlerini ve oda rezervasyonlarını tek bir platformda yönetin. Toplantı notlarını kaydedin, yayınlayın, görevlendirmeleri ve iş takiplerini sistem üzerinden izleyin. Toplantılar zamanınızı tüketmesin!


Daha Fazla Keşfet ->

Ortak Doküman Yönetimi

Değerli ve sık kullanılan dokümanlarınızı ERM CRM'de saklayın. Yetkilendirme yaparak paylaşıma açın. Doküman bulmaya ve göndermeye harcadığınız zamandan tasarruf edin. Dokümanlarınız güvende kalsın!


Daha Fazla Keşfet ->

Tahsilat Yönetimi

Muhasebe programınızla entegre bir şekilde alacaklarınızın tahsil sürecini tek bir platformdan yönetin. Süreci Dashbord ekranlarından anlık izleyin ve raporların gücünden yararlanın. Alacaklarınız gecikmesin.


Daha Fazla Keşfet ->

Zimmet Yönetimi

Demirbaşlarınızı ERM CRM ile topluca kayıt altına alın ve sorumlularına zimmetleyin. Demirbaş satınalma, zimmetleme, bakım, masraf, tamir ve satış süreçlerini uçta uca onay işlemleriyle birlikte yönetin. Kıymetli varlıklarınız zayi olmasın.


Daha Fazla Keşfet ->

Proje Yönetimi

Projelerinizin amaç, kapsam, bütçe ve hedeflerini planlayın. Görevler atayarak, ilerlemeyi izleyerek ve ekip üyeleri arasında iletişimi kolaylaştırarak projeleri başarıyla sonuçlandırın. Proje teslim sürelerini iyileştirin, bütçe yönetimini optimize edin.


Daha Fazla Keşfet ->

Şirket İçi Helpdesk

Teknolojik sorunlar başta olmak üzere çalışanlarınızın karşılaştığı her türlü sorunu kayıt altına alın, takip edin ve hızlıca çözün. Gelişim fırsatlarını tespit edin. Personel memnuniyetini artırın, verimliliği yükseltin ve işletmenizin daha iyi çalışmasını sağlayın.


Daha Fazla Keşfet ->

Satın Alma Talep Yönetimi

Satın alma süreçlerinizi ERM CRM ile hızlandırın ve şeffaf hale getirin. Tedarikçilerinizden teklifler toplama, değerlendirme, onaylama, satın alma ve faturalama süreçlerini zahmetsizce yönetin. Paradan ve zamandan tasarruf edin.


Daha Fazla Keşfet ->

Şirket Araçları Yönetimi

Şirket araçlarınızı araç takip sistemleri ile entegre edip izleyin. Araçlarınızın bakım, servis, sigorta, vergi vb. her türlü teknik ve yasal işlemlerini ERM CRM üzerinden atlamadan takip edin. Kontrolü ele alın, riskleri azaltın, araçlarınıza bakın.


Daha Fazla Keşfet ->

Personel Masrafları Yönetimi

Personel masrafları onay süreçlerini basitleştirin ve dijitalleştirin. Masrafları izleyin ve bütçe aşımlarını önleyin. Personel masraflarını kontrol altında tutun. Muhasebe kayıtlarını kolaylaştırın. Ödeme sürecini hızlandırın, bürokrasiyi azaltın.


Daha Fazla Keşfet ->

Personel İzin Yönetimi

Personelinizin izin taleplerini, onaylarını izin haklarını ve sürelerini tek bir platformda yönetin. Onay sürecini dijitalleştirin ve hızlandırın. Hakları koruyun, ihtilafları önleyin, yasal riskleri yönetin. Her şeyiniz kayıtlı ve belgeli olsun.


Daha Fazla Keşfet ->

Tedarikçi İlişkileri Yönetimi

Tedarikçilerinizi kaydedin, iletişiminizi geliştirin ve performanslarını izleyin. Siparişlerinizi kolayca yönetin, teslimat sürecinizi geliştirin. Tedarik zincirinizi optimize edin, maliyetleri azaltın ve sürdürülebilirliği artırın.


Daha Fazla Keşfet ->

Planlar ve Takvim

Pazarlama, satış ve servis planlarınızı tek bir yerden organize edin. Takvim panelinde planlarınızı ve görevlerinizi izleyin. Kişisel veya ekibinizin zamanını verimli bir şekilde yönetin. Hatırlatmalarla manuel takiplerden kurtulun.


Daha Fazla Keşfet ->

Pazarlama İçin Hazır CRM Çözümleri

Pazarlama Kampanyaları Yönetimi

ERM CRM'in müşteri segmentasyonu çözümüyle mevcut ve hedef müşteri kitlenizi daha iyi tanıyın. Müşterilerinizin ihtiyaçlarına ve segmentine özel pazarlama aktiviteleri düzenleyin. Hedefli pazarlama ile somut sonuçlar elde edin. Pazarlama bütçenizi verimli ve etkili kullanın.


Daha Fazla Keşfet ->

Saha Pazarlama Yönetimi

Saha pazarlama faaliyetlerinizi Google veya Outlook takvimle entegre edin. Saha pazarlama faaliyetlerinize görevler ve aktiviteler atayın. Saha pazarlama faaliyetlerinizi analiz edin. Müşterilerinizle bağlarınızı güçlendirin.


Daha Fazla Keşfet ->

Lead (Muhtemel Fırsat) Yönetimi

Muhtemel fırsatlarınız için özelleştirilebilir ve merkezi kayıtlar oluşturun. Muhtemel fırsatlarınızla (leads) ilişkileri besleyin. Muhtemel fırsatlarınızı sınıflandırın ve satış fırsatına dönüştürün. Muhtemel fırsatlarınızın ilerlemesini takip edin. Kaliteli fırsatlara odaklanın.


Daha Fazla Keşfet ->

Ürün Katalog Yönetimi

ERM CRM’in ürün ağaç yapısı ve entegrasyon altyapısından yararlanın. Yeni ürün ekleme ve güncelleme işlemlerini tek bir yerden yönetin. Ürün fiyatlarınızı güncel tutun. Ürün kataloğunuzun kalitesini artırın.


Daha Fazla Keşfet ->

Ürün Numune Yönetimi

Numune taleplerini alın, takip edin ve gönderim sürecini izleyin. Müşteriye özel numune gönderimlerini hızla düzenleyin. Numune gönderim sonrası memnuniyet anketleri yapın. Ürünleriniz için cazibe oluşturun ve satış fırsatları yaratın.


Daha Fazla Keşfet ->

Dijital Pazarlama Yönetimi

Digital mecralardan, sosyal medya kanallarından form yoluyla lead kazanma sürecinizi hızlıca ERM CRM'in hazır altyapısına entegre edin ve tüm müşteri etkileşimlerini bütünleşik bir platform üzerinden kolayca yönetin. Müşteri tabanınızı genişletin.


Daha Fazla Keşfet ->

Tasarım Onay Yönetimi

Ürün ambalajı, reklam ve şirket tanıtım çıktılarının tasarım ve onay süreçlerini ERM CRM üzerinden takip edin. Her türlü dijital ve baskı tasarım çıktılarının onay sürecini tüm tarihçe ve uzman yorumlarıyla birlikte tek bir yerden 360 ° yönetin. Tasarım süreciniz uzamasın, maliyetleriniz artmasın.


Daha Fazla Keşfet ->

Etkinlik Yönetimi

Etkinliklerinizi planlayın ve onay süreci işletin. Etkinliklerinize katılım sağlayın. Etkinliklerinizi izleyin ve değerlendirin. Gelecek etkinlikleriniz için içgörü kazanın.


Daha Fazla Keşfet ->

Satış İçin Hazır CRM Çözümleri

Satış Fırsatları Yönetimi

Satış fırsatlarınızı uçtan uca kolayca yönetin. Satış fırsatlarınızın satışa dönüşme gücünü analiz edin. Satış ekipleriniz arasında işbirliğini teşvik edin. Operasyonlara değil satışlarınıza ve müşterilerinize odaklanın. Satış fırsatlarınız kaçmasın.


Daha Fazla Keşfet ->

Teklif Hazırlama Programı

Sıfırdan veya hazır şablonlardan görsel olarak etkileyici teklifler hazırlayın. Teklif revizyonlarını, tarihçesini ve sürecini uçtan uca izleyin ve zahmetsizce yönetin. Teklifleriniz arada kaybolmasın. Daha hızlı ve profesyonel teklifler hazırlayın.


Daha Fazla Keşfet ->

Satış Sözleşmeleri Yönetimi

Hazır şablonlardan hızlı ve hatasız sözleşmeler oluşturun. Sözleşme onay süresini kısaltın. İmzalı sözleşmeleri dijital hale getirip koruyun. Ticari risklerinizi yönetin. Haklarınız kaybolmasın.


Daha Fazla Keşfet ->

Bayi İlişkileri Yönetimi

Bayilerinizle iş yapma tarzınızı standartlaştırın. Bayilerinizi ERM CRM çözümleriyle güçlendirin. Bayilerinizle iş birliğinizi kolaylaştırın, ilişkilerinizi besleyin. İş ortaklarınızla birlikte büyüyün.


Daha Fazla Keşfet ->

Satış İçin KPI Yönetimi

Satış ekibinizin hedeflerini, ziyaret planlarını, satış performanslarını, hedef gerçekleşmelerini tek bir yerden kolayca anlık yönetin. Kapsamlı ve dinamik KPI'lar oluşturun. Satışlarınızı ve ekiplerinizi organize edin, izleyin ve geliştirin.


Daha Fazla Keşfet ->

Satış Siparişleri Yönetimi

Sipariş süreçlerinizi ERP programınızla entegre bir şekilde uçtan uca yönetin. Hızlı ve doğru siparişler oluşturun, onaya gönderin, tahsilat planları oluşturun. Geriye ve ileriye yönelik olarak tüm siparişlerinizi etkili bir şekilde izleyin.


Daha Fazla Keşfet ->

İhale Takip Yönetimi

İhale sürecinizi basitleştirin, dijital hale getirin ve zaman planına uygun yönetin. Teklif, fiyatlandırma ve ihale koşulları belirleyin. Dokümanlarınızı güvenle saklayın. İhale fırsatlarınızı kazanca dönüştürün.


Daha Fazla Keşfet ->

Ürün İade Yönetimi

Zahmetli ve karmaşık ürün iade sürecini ERM CRM ile kolaylaştırın. Müşteriden depoya kadar olan süreci kolayca takip edin ve yönetin. Müşterinize güven verin. Satış ekibinizin stresini azaltın, satışlara odaklanın.


Daha Fazla Keşfet ->

Satış Sonrası Proje Yönetimi

İlk satışa bağlı devam eden işlerinizi ana fırsatın alt fırsatları olarak proje mantığıyla kolaylıkla yönetin. Fırsatlarınızın ilerlemesini izleyin, ekipler arasında iş birliğini organize edin. Taahhütlerinizi zamanında ve bütçeniz dahilinde tamamlayın.


Daha Fazla Keşfet ->

Satış Sonrası Servis Yönetimi

Bir zincirin ayrılmaz halkaları gibi satış, sipariş ve servis sürecinizi uçtan uca zahmetsizce yönetin. Satış ve servis ekiplerinizi aynı amaç doğrultusunda hizalayın. Manuel işlemlerden ve takiplerden kurtulun. Müşterilerinize eksiksiz hizmetler sunun.


Daha Fazla Keşfet ->

Satış Sonrası Satın Alma Yönetimi

Satış fırsatının veya siparişinin tamamlayıcı devamı olan satın alma onay süreçlerinizi ERM CRM üzerinden bütünleşik olarak mükemmel bir eş güdümle yönetin. Ürün veya hizmet teslimleriniz gecikmesin, satış kayıpları yaşamayın.


Daha Fazla Keşfet ->

Satış Sonrası Fason Üretim Takibi

Satışa bağlı fason üretim için, satın alma siparişlerinizin takibini tek bir uygulamadan zahmetsizce yönetin. Tedarikçilerinizle iş birliğini kolaylaştırın. Teslimat süreçlerini optimize edin ve müşteri memnuniyetini artırın.


Daha Fazla Keşfet ->

Perakende Mağaza Denetimi

Mağazalarınız için özel denetim başlıkları belirleyin, sonuçları otomatik olarak puanlayın ve sonrasında mağaza performansları karşılaştırın. Böylece, mağazalarınızın en iyi performanslarını teşvik ederken, potansiyel sorunları önceden tespit edip çözün.


Daha Fazla Keşfet ->

Servis İçin Hazır CRM Çözümleri

Teknik Servis Programı

Teknik servis çağrılarınızı uçtan uca yönetin. Teknik servis süreçlerinizi dijitalleştirin. Servis randevularını etkili yönetin. Servis maliyetlerinizi ve karlılıklarınızı analiz edin. Servis sonrası memnuniyet anketleri yapın.


Daha Fazla Keşfet ->

Yetkili Servis Yönetimi

Yetkili servis ağınızı ERM CRM’e dahil edin. Yetkili servislerinizle iş yapma tarzınızı standartlaştırın. Servis operasyonlarınızın yönetimini kolaylaştırın. Yetkili servislerinizin performansını analiz edin.


Daha Fazla Keşfet ->

Servis Sözleşmeleri Otomasyonu

Sözleşme odaklı servis yönetimi inşa edin. Servis satışlarınızda fırsatları kaçırmayın. Servis vadelerinizi ve faturalandırma döngülerinizi kaçırmayın. Hizmet gelirleriniz ve satışlarınızı artırın.


Daha Fazla Keşfet ->

SLA Yönetimi

Hizmet düzeyi tanımlamada tam esneklikten yararlanın. Servis çağrılarını önceliklendirerek yönetin. Hizmet taahhütlerinizi zamanında yerine getirin. Zamanınızı koruyun.


Daha Fazla Keşfet ->

Servis Malzemeleri Yönetimi

Satış sonrası servis desteği için gereken servis malzemelerinizin (yedek parça, sarf malzemeleri vb.) önemli bilgilerini ERP sistemlerinizle entegre bir şekilde güncelleyin. Servis maliyetlerinizi düşürün ve satış sonrası servis kalitenizi artırın.


Daha Fazla Keşfet ->

Cihaz Takip Yönetimi

Teknik servis hizmet verdiğiniz müşteride kurulu cihazların detaylı bilgilerini kaydedin. Bu cihazlar için yaptığınız tüm aktivitelerin geçmişini tek bir yerden takip edin. Cihazların bakım, onarım maliyetlerini ve kalite sorunlarını kolayca analiz edin.


Daha Fazla Keşfet ->

Arızalı Cihaz Tamir Yönetimi

Cihaz arızalarını detaylı bir şekilde tanımlayın. Cihazların yerinde mi yoksa merkezde mi tamir edileceğine karar verin, doğru fiyatlandırma yapın. Hızlı servis teklifleri oluşturun. Müşterileri ve teknik ekipleri akıllıca yönlendirin.


Daha Fazla Keşfet ->

Hak Ediş Yönetimi

Yetkili servislerinizin hak edişlerini düzene koyun. Hak edişleri ayrıntılı ve doğru hesaplayın. Mutabakat ve onayları hızlı alın. Faturalamayı kolaylaştırın. Yetkili servislerinizle anlaşmazlıkları ortadan kaldırın.


Daha Fazla Keşfet ->

Cihaz Bakım Yönetimi

Müşteride kurulu cihazların bakımlarını daha etkili bir şekilde yönetin. Periyodik bakım sözleşme kurallarını ERM CRM’e tanımlayın. Periyodik cihaz bakımlarını otomatik takip edin. Bakım hizmetlerini planlayın ve önleyici bakım uygulayarak arıza risklerini azaltın.


Daha Fazla Keşfet ->

Cihaz Kiralama Yönetimi

Müşterilerinizdeki kiralık cihazlarınızın envanterini, parça veya sarf malzeme değişim zamanlarını, bakımlarını, faturalandırma ve tahsilat işlemlerini kolayca yönetin. Maliyetlerinizi optimize edin. Müşterileriniz hizmet kesintisi, siz de gelir kayıpları yaşamayın.


Daha Fazla Keşfet ->

Servis Formu Hazırlama

Detaylı ve profesyonel servis formları hazırlayın. Servis formunun müşteriye imzalatılması, şirket içi onay süreciyle kesinleştirilmesi ve fatura edilmesi süreçlerini profesyonel bir şekilde yönetin.


Daha Fazla Keşfet ->

Servis Fatura Otomasyonu

ERP sistemiyle entegrasyon sayesinde onaylı servis formları için siparişler oluşturun. Siparişleri ERP'ye aktarın ve faturalandırın. Bu karmaşık süreci otomatik hale getirin ve zahmetsizce yönetin.


Daha Fazla Keşfet ->

Memnuniyet Anketleri

Tasarladığınız hazır memnuniyet anketlerini servis sonrası müşterilerinize gönderin ve geri bildirimlerini izleyin. Anket sonuçlarına göre çalışanlarınızın ve süreçlerinizin performansını iyileştirin. Müşterilerinizi dinleyin ve onlara değer verdiğinizi gösterin.


Daha Fazla Keşfet ->

Yardım Masası ve Destek

Müşteri destek çağrılarını ERM CRM ile hızlıca çözüme kavuşturun. Hizmet taahhütlerinize sadık kalın, gelir ve müşteri kayıpları yaşamayın. Sorunları analiz ederek, ürün ve hizmetlerinizi daha da geliştirin.


Daha Fazla Keşfet ->

Problem Çözüm Kütüphanesi

Deneyimi kurumsallaştırarak kalıcı ve erişilebilir hale getirin. Çalışanlarınızın hızlı ve doğru çözümler bulmasını sağlayarak verimliliği artırın. Yeni çalışanlarınızın eğitim ve gelişimine destek olun. Müşteri temsilcilerinizin problem tespitini hızlandırın, hizmet kalitenizi ve müşteri memnuniyetini artırın.


Daha Fazla Keşfet ->

Teknik Doküman Yönetimi

Ürünlerinizin görselleri, teknik özellikleri, kullanım kılavuzları, bakım planları, garanti belgeleri ve hizmet sözleşmelerini dijitalleştirerek merkezi bir veri tabanında saklayın ve güncel tutun. Belge erişimini yetkilendirerek kolaylaştırın ve değerli belgelerinizi korurken zaman tasarrufu yapın.


Daha Fazla Keşfet ->

Kullanıma Hazır Entegrasyon Çözümleri

SAP ile Entegrasyon

Entegrasyon motorumuz ile kolay ve hızlıca SAP'ye çift taraflı tam entegre olun. Kritik verileriniz güncel ve tutarlı kalsın. İş verilerinize tek bir yerden hızlı ve kolay erişin. Teknolojik uygulamalarınızın gücünü katlayın.


Daha Fazla Keşfet ->

IFS ile Entegrasyon

Entegrasyon motorumuz ile kolay ve hızlıca IFS'e çift taraflı tam entegre olun. Hazır entegrasyonun gücünü keşfedin. Kritik verileriniz güncel ve tutarlı kalsın. Teknolojik uygulamalarınızın işbirliğini artırın.


Daha Fazla Keşfet ->

Netsis ile Entegrasyon

Entegrasyon motorumuz ile kolay ve hızlıca Netsis'e çift taraflı tam entegre olun. Hazır entegrasyonla hemen kullanmaya başlayın. Kritik verileriniz güncel ve tutarlı kalsın. Teknolojik uygulamalarınızın güçlerini birleştirin.


Daha Fazla Keşfet ->

Mikro ile Entegrasyon

Entegrasyon motorumuz ile kolay ve hızlıca Mikro'ya çift taraflı tam entegre olun. Kritik verileriniz güncel ve tutarlı kalsın. Hazır entegrasyonun gücünü keşfedin. Teknolojik uygulamalarınızın işbirliğini artırın.


Daha Fazla Keşfet ->

Logo ile Entegrasyon

Entegrasyon motorumuz ile kolay ve hızlıca Logo'ya çift taraflı tam entegre olun. Kritik verileriniz güncel ve tutarlı kalsın. Hazır entegrasyonun avantajlarından hemen yararlanın. Teknolojik uygulamalarınız arasında sinerji yaratın.


Daha Fazla Keşfet ->

ETA ile Entegrasyon

Entegrasyon motorumuz ile kolay ve hızlıca ETA'ya çift taraflı tam entegre olun. Hazır ve kapsamlı entegrasyonu hemen kullanmaya başlayın. Verileriniz güncel ve tutarlı kalsın. Teknolojik uygulamalarınızın gücünü katlayın.


Daha Fazla Keşfet ->

Uyumsoft ile Entegrasyon

Entegrasyon motorumuz ile kolay ve hızlıca Uyumsoft'a iki yönlü tam entegre olun. Kritik verileriniz güncel ve tutarlı kalsın. Hazır entegrasyonun avantajlarından hemen yararlanın.


Daha Fazla Keşfet ->

Google ile Entegrasyon

Gmail entegrasyonu ile mesajlarınızı tek bir yerden yönetin. Google Takvim entegrasyonuyla hiçbir randevuyu ve toplantıyı kaçırmayın. Google Haritalar ile adresleri etkili yönetin.


Daha Fazla Keşfet ->

Microsoft Ofis ile Entegrasyon

Outlook entegrasyonu ile kurumsal yazışmalarınızı koruyun. Outlook Takvim entegrasyonuyla hiçbir randevuyu ve toplantıyı kaçırmayın. Excel ile ERM CRM arasında iki yönlü veri transferi yapın.


Daha Fazla Keşfet ->

Websiteniz ile Entegrasyon

ERM CRM'in hazır web servisleriyle web sitenizdeki formları CRM platformuna hızlıca entegre edin. Dilerseniz ERM CRM içinde bayi veya müşterileriniz için hazırladığınız bir portali web sitenize bağlayın.


Daha Fazla Keşfet ->

WhatsApp ile Entegrasyon

ERM CRM'in WhatsApp entegrasyonu ile müşterilerinizle yazışmayı kolaylaştırın. Satış fırsatlarınızı artırın. Destek operasyonlarınızı daha hızlı yönetin. Müşterileri yazışmalarınızı kayıt altına alın.


Daha Fazla Keşfet ->

Santral ile Entegrasyon

Bulut santralinizi veya Çağrı Merkezi yazılımınızı ERM CRM’in hazır altyapısına bağlayın, sizi arayan müşterilerinizi ismiyle karşılamaya başlayın. Müşterilerinize hızlı çözümler üretin. Telefon aramalarını kolaylaştırın.


Daha Fazla Keşfet ->

SMS Entegrasyonu

SMS entegrasyonu çözümümüz ile müşterilerinizi daha hızlı bilgilendirin ve iş süreçlerinizi hızlandırın. SMS gönderme risklerini kontrol edin. Kolay SMS göndermenin rahatlığını yaşayın.


Daha Fazla Keşfet ->

Birbirinden Harika Özellikler

Mobil CRM Uygulaması

ERM CRM'in responsive özelliği sayesinde desktop PC'de yaptığınız her şeyi Mobil cihazlarınızda yapabilirsiniz. Ayrıca, bazı CRM çözümlerimizi çevrim içi ve çevrim dışı Android ve Apple Mobil uygulamaLarımız içinden kullanabilirsiniz. İşinizi ve ekiplerinizi 7/24 dünyanın her yerinden cebinizden yönetin. Esnekliğin ve bağımsızlığın keyfini yaşayın. Engelleri ortadan kaldırın.


Daha Fazla Keşfet ->

Web Tabanlı CRM Programı

ERM CRM platformu web tabanlı olup kullanıcılarda kurulum gerektirmez. Çevrim içi olarak her cihazdan, her yerden ve her zaman ERM CRM çözümlerine erişebilirsiniz. Verilere anında ulaşabilir, ekibinizle kolayca işbirliği yapabilir ve müşteri ilişkilerinizi her an yönetebilirsiniz. Size esneklik, mobilite, hemen kullanım kolaylığı, destek operasyonlarından zaman ve emek tasarrufu sağlar.


Daha Fazla Keşfet ->

Müşteri Tekilliği Sihirbazı

Farklı uygulamalarınızdaki tüm müşteri portföyünüzü ERM CRM sihirbazı ile tekilleştirin. Toplu yükleme yapın. Çift kayıtları hızlı tespit edip veri bütünlüğünüzü özenle koruyun. Müşteri verilerinizin bakımını yapın, kalitesini artırın, güncelliğini ve doğruluğunu sağlayın. Müşteri verilerinizin analiz değerini artırın.


Daha Fazla Keşfet ->

Form Tasarım Sihirbazı

Kullanıcı dostu arayüzü ile kodlama bilgisi gerektirmeden profesyonel görünümlü formlar oluşturun. Bu sayede her bir ERM CRM çözümünü kendi iş dinamiklerinize göre kolaylıkla özelleştirin. Veri toplama derinliğinizi ve kalitenizi artırın. İşletmenize yol gösterecek güçlü raporlama altyapısı oluşturun.


Daha Fazla Keşfet ->

Dashboard Tasarım Sihirbazı

ERM Dashboard Sihirbazı ile şirket verilerinizle hızlıca ihtiyacınıza özel, görsel zenginliğe sahip, işlevsel grafikler ve tablolar tasarlayın. Rollere özel dilediğiniz kadar dashboard oluşturun. Kritik metriklerinizi anlık izleyin ve trendleri takip edin. Öncelikli operasyonlarınızın merkezi bir panel üzerinden tam bir görünümüne sahip olun. Verilerle, tek bir yerden, kolaylıkla ve ekip halinde yönetin.


Daha Fazla Keşfet ->

İş Akışı Tasarım Sihirbazı

İş akışı tasarım sihirbazımızla süreçlerinizi kod yazmadan ihtiyaçlarınıza uygun olarak hızlıca tasarlayın ve CRM çözümlerine entegre edin. Modüler, esnek ve hazır özelliklerin rahatlığını yaşayın. ERM CRM platformunu kendi iş dinamiklerinize göre özelleştirin. Bu büyüleyici araç sayesinde kendi özel CRM çözümlerinizi oluşturun.


Daha Fazla Keşfet ->

İzleme Ekranları

İşinizin ürettiği tüm verileri listelemek, sorgulamak ve excele aktarıp özel olarak işlemek istiyorsanız ERM CRM size kapsamlı hazır listeler sunar. İsterseniz siz işinize ve ihtiyacınıza özel yeni izleme listeleri oluşturabilirsiniz. İzleme listelerinizle anlık ve geriye yönelik olarak iş süreçlerinizi ve operasyonlarınızı etkili bir şekilde izleyip derinlemesine iç görüler edinin.


Daha Fazla Keşfet ->

Raporlama ve Analiz Araçları

ERM CRM'in yüzlerce hazır raporundan, rapor tasarlama sihirbazımızı kullanarak ihtiyacınıza özel sınırsız sayıda yeni raporlar üretin. Operasyonlarınızı kapsamlı analiz edin ve işletme performansınızı izleyin. Verileriniz görselleştirerek daha iyi anlayın. İşinizle ilgili derinlemesine iç görüler edinin. Verilerinizi stratejik kararlara dönüştürün.


Daha Fazla Keşfet ->

Yetkilendirme Ayarları

İşletmenizin organizasyon yapısını unvan, lokasyon ve rol bazında ERM CRM'e tanımlayın. Her türlü veri, liste, rapor, operasyon ve süreç yetkilendirmesini organizasyon yapınız üzerinden gerçekleştirin. Dilerseniz bayilerinizi ve yetkili servislerinizi organizasyonunuz içine dahil edin ve onları güçlü ERM CRM çözümleriyle donatın.


Daha Fazla Keşfet ->

Hazır Şablon Tasarımları

Hazır şablon tasarımları özelliğiyle, e-postalarınızdan satış tekliflerinize, sözleşmelerinizden servis formlarınıza kadar geniş bir yelpazede kullanabileceğiniz profesyonel şablonlardan faydalanın. İşletmenizin kurumsal standardını koruyarak, profesyonel ve güvenilir bir görünüm elde edin.


Daha Fazla Keşfet ->

Hatırlatmalar & Bildirimler

ERM CRM’de her işleme özel e-posta ve SMS hatırlatmalar oluşturarak iş görevlerinizi etkili yönetin. Hatırlatmalarla zaman yönetiminizi optimize edin. Önemli görevleri ve tarihleri unutmayın. Bırakın ERM CRM sizin yerinize takip etsin, siz ana işlerinize odaklanın.


Daha Fazla Keşfet ->

Süreç Takip Otomasyonu

ERM CRM’in süreç takip otomasyonu özelliğiyle manuel takiplerden kurtulun. Tekrarlayan işlerinizi otomatikleştirin. Vadesi yaklaşan, gelen ve geciken işlerinizi etkili bir şekilde izleyin ve zamanında aksiyon alın. Hataları ve riskleri azaltın. Müşteri memnuniyetini artırın.


Daha Fazla Keşfet ->

Kullanıcı Dostu Arayüzler

ERM CRM'in kullanıcı dostu, kullanması kolay, görsel açıdan çekici, tasarım olarak yalın, tematik ve navigasyon altyapısı güçlü arayüzlerin konforunu yaşayın. Kullanıcı menülerini ve sayfalarını sadeleştirin. Ekran kullanım sürelerinden tasarruf ederek çalışan verimliliğini ve motivasyonunu artırın.


Daha Fazla Keşfet ->

Sağlam ve Güvenli Teknolojiler

ERM CRM yazılımını en güncel Java teknolojileri ile geliştiriyoruz. Ara yüzlerinin geliştirilmesinde dünya çapında tercih edilen PrimeFaces Java Arayüz Geliştirme Seti kullanıyoruz. Son derece güvenli ve sağlam bir teknolojik altyapıya sahip ERM CRM platformunu Biruni Teknopark’ındaki AR-GE projelerimizle sürekli geliştiriyoruz.


Daha Fazla Keşfet ->

Hazır ve Uyarlanabilir Entegrator

ERM CRM’in entegrasyon motoru, rest, soap servisleri ve veri tabanlarıyla kolaylıkla uyarlanabilir. Bu sayede uygulamalar arasında hızlıca çift yönlü entegrasyon sağlanabilir. Böylece günlük teknolojik uygulamalarınızla bağlantılı kalmanın rahatlığını ve yüksek iş verimini yaşayabilirsiniz.


Daha Fazla Keşfet ->

Çoklu Dil Desteği

ERM CRM programının çoklu dil desteği özelliğiyle dil bariyerlerini ortadan kaldırın. Farklı ülkelerde çok kültürlü çalışanlarınızı aynı CRM platformunda bir araya getirin. Uluslararası iş birliğini harekete geçirin. Müşteri ilişkilerinizi global düzeyde yönetin.


Daha Fazla Keşfet ->

Bulut Tabanlı CRM Programı

Bulut tabanlı ERM CRM programıyla işinizde esnekliğin ve finansal özgürlüğün konforunu yaşayın. Teknolojik altyapıya para ve zaman harcamayın. Kaynaklarınızı ve zamanınızı işinizi büyütmeye ve müşteri ilişkilerinizi geliştirmeye odaklayın.


Daha Fazla Keşfet ->

Bizimle çalışmak için
çok nedeniniz var.

f_icon3-8

Avantajlarımız

20+ yıllık deneyimin ürünü hazır ve kapsamlı CRM çözümlerimizle müşterilerimiz tecrübeye ortak oldu.

Keşfet
f_icon1-8

Referanslarımız

300'den fazla müşterimiz ERM CRM çözümleriyle işlerini profesyonelce yönetmeye başladı.

Keşfet
f_icon4-8

Projelerimiz

500'den fazla projeyle müşterilerimiz hayatlarını kolaylaştırdı, işlerini büyüttü, rekabette öne geçti.

Keşfet
Müşteri
0 +
Proje
0 +
Kullanıcı
0 +
Yıllık Tecrübe
0 +

Biz Hazırız

ERM CRM'in tüm çözümlerini keşfedin.

Canlı Demo İste

Sık Sorulan Sorular

Tüm CRM Çözümleri

CRM çözümlerimiz şu an için yerinde (müşteri sunucularında) çalışıyor. 2023 Mayıs ayında Biruni Teknokent tarafından onaylanan projemizin çalışmaları kapsamında, 2024 yılının ilk çeyreğinde müşterilerimize bulut seçeneği de sunacağız.

Kendi lokasyonunuzdaki bir sunucu üzerine kurabileceğimiz gibi kiralama yaptığınız sanal sunucu üzerinde de çalıştırabiliriz. 2024 ilk çeyreğinde Erm CRM çözümlerini bulut tabanlı bir yapıya taşıyoruz. O zaman isteyen müşterilerimiz kendi taraflarında herhangi bir sunucu yatırımı yapmadan çözümlerimizi hemen kullanmaya başlayabilirler.

Erm CRM çözümlerini farklı kılan özellikler şunlardır:

Özelleştirilebilirlik: Erm CRM çözümleri, kullanıcıların kendi CRM modüllerini tasarlayabilmesine olanak tanır. Seçilebilir hazır çözüm ve süreçler sayesinde müşteriler, ihtiyaçlarına uygun özelleştirilmiş CRM çözümleri oluşturabilirler. Bu çözümler, tek bir platform üzerinde entegre bir şekilde çalışır.

Tecrübe ve Rehberlik: 20+ yıllık CRM alanındaki deneyimimizle müşterilerimize yol gösteriyoruz. Sadece güçlü çözümler sunmakla kalmıyor, aynı zamanda geniş kapsamlı CRM proje geliştirme uzmanlığına sahibiz. Bu sayede CRM projeleriniz başarılı olma yolunda daha güçlüdür.

Entegrasyon Yeteneği: Erm CRM, Türkiye’nin en yaygın ERP uygulamalarıyla çift yönlü hazır entegrasyonlar sunar. Bu entegrasyonlar hazır ve güçlüdür, bu da demek oluyor ki CRM çözümleri ve ERP fonksiyonları hızla birleştirilip kullanılabilir. Bu, muazzam bir sinerji ve iş verimliliği yaratır.

ERM CRM modüler bir yapıya sahiptir. 100’den fazla hazır çözümünü, süreçlerini ve özelliklerini şirket ihtiyacınıza göre bir araya getirerek, kendi çözümünüzü hızlı ve kolay bir şekilde uyarlayarak oluşturabilirsiniz. Bu, adeta Lego parçalarını bir araya getirir gibidir.

Evet, kullanıcıların masaüstü uygulamalarında herhangi bir kurulum yapmasına gerek yoktur. Tüm kullanıcılar çevrimiçi oldukları her yerden ve her zaman Erm CRM çözümlerine erişebilirler.

3 kullanıcılı bir KOBİ’den 10 bin kullanıcılı büyük işletmelere kadar ERM CRM çözümleri her büyüklükte şirket ve her sektör için uygundur. ERM CRM çözümlerinin ölçeklenebilme yeteneği oldukça güçlüdür. Ayrıca, stres testlerinden başarıyla geçmiş olup yoğun kullanımlara karşı herhangi bir performans sorunu yaratmayacak ölçüde sağlam teknolojik altyapıya sahiptir.

ERM CRM çözümlerinin en önemli farklılığı şirketlerin özel ihtiyaçlarına göre seçilebilir ve tasarlanabilir olmasıdır. Şirketler ihtiyaç duydukları çözümleri seçerler ve seçtikleri çözümler kadar ödeme yaparlar. Bununla birlikte, bazı çözümler vardır ki etkili çalışabilmeleri ve güçlü iş çıktıları üretebilmeleri için diğer çözümlerle entegre çalışırlar. Bu durumlarda müşterilerimize bu tür çözümleri birlikte satın almalarını önemle tavsiye ederiz.

Kesinlikle. Müşterilerimize desteğimiz çözümlerimizi satın aldıktan sonra kesintisiz bir şekilde devam eder. Ürünlerimiz ve çözümlerimizin 20+ yıldır arkasındayız. Müşterilerimiz ERM CRM çözümlerinden kesintisiz yararlanmanın güvenini ve rahatlığını yaşarlar.

CRM Çözümleri Platformu

Hepsi bir arada, kullanıcı dostu, hazır CRM çözümlerimizi kolayca inceleyin.