Fırsat kaydı sayfasını işinize özel olarak kapsamlı bir şekilde özelleştirebilirsiniz. Bu şekilde satış fırsatlarıyla ilgili daha derin raporlama ve analiz altyapısı oluşturursunuz. Satış fırsatlarınıza şirketinizin ihtiyaçlarına göre istediğiniz kadar iş akışı eklemleyebilirsiniz. Böylece, satış süreçlerinizin çeşitliliğini büyük bir esneklikle CRM platformumuza taşıyıp yönetme konforuna kavuşursunuz.

Bunun yanında ERM CRM platformunun bütünleşik yapısıyla satış fırsatları yönetimi çözümünü kullanırken diğer CRM fonksiyon ve süreçlerinin sinerjisinden yararlanırsınız. Örneğin, teklif otomasyonu, görev yönetimi ve sözleşme yönetimi çözümleri satış fırsatlarının yönetiminde en sık kullanılan ve harika sonuçlar üreten bütünleşik fonksiyonlardır. Tüm CRM fonksiyonları birbirlerinin destekleyip güçlendirmekte ve kendi bireysel katma değerlerini aşan olağanüstü bir sinerji üretmektedir.

“Satış fırsatları tahmin diyagramı” aracımızı kullanarak görsel olarak satış fırsatlarınızın gelire dönüşme potansiyelini analiz edebilirsiniz.

Gelişmiş dashboard sihirbazımız, izleme, raporlama altyapımız sayesinde satış fırsatlarınıza ilişkin tüm süreçleri ve gelişmeleri şirketinize özel olarak tasarlayıp tek bir yerden izleyebilirsiniz.