“Sözleşme kütüphaneleri”, “sözleşme şablonları”, “ürün konfigürasyon entegrasyonu” altyapıları sayesinde sözleşmelerinizi hızlı ve hatasız bir şekilde profesyonel bir tarzda oluşturmanızı sağlar. Sözleşmeleriniz için onay akışlarını işleterek ekip halinde çalışmanızı destekler. Sözleşme sürecini ve kritik sözleşme tarihlerini izleme ve takip etmenizi kolaylaştırır. Doküman Yönetimi altyapısı sayesinde tüm sözleşme sürümlerinize tarihçe ve revizeleriyle birlikte 7/24 her yerden kolaylıkla erişmenizi sağlar.

ERM Satış Sözleşmeleri Yönetimi, hem teklif otomasyonu hem de sipariş yönetimi çözümleriyle entegre çalıştığından tekliflerinizi kolaylıkla sözleşmeye, sözleşmelerinizi de kolaylıkla siparişe dönüştürebilirsiniz.

ERM Satış Sözleşmeleri Yönetimi, hukuki işlemlerinizin verimliliğini artırır. Daha iyi iş sonuçları üretmek için sözleşme yönetimini bütünsel olarak ele alır. Basit tasarımı, sofistike özellikleri ve ölçeklendirme esnekliği, onu her büyüklükteki işletme için cazip bir çözüm haline getirir.