Şirketteki her kullanıcının form tasarım sihirbazını kullanması mümkün müdür?

Evet mümkündür. Ancak bunu önermiyoruz. Çünkü CRM programı içindeki formlara yeni veri giriş alanları eklemek veya var olanları çıkarmak, yetkileri düzenlemek, alanların liste değerlerini güncellemek kritik bir işlemdir. Admin yetkisinde bir kullanıcı tarafından artısı eksisi hesap edilerek değişikliklerin yapılması gerekir.

Form tasarım sihirbazınızın şirketlere en büyük katkısı nedir?

ERM CRM platformu iş hayatının en çok yaşanan pratikleri baz alınarak tasarlanmış olup hazır çözümler içeren standart bir yapıya sahiptir. Fakat her şirketin kendine özgü iş kuralları mevcuttur. Form tasarım sihirbazı sayesinde hazır çözümlerimiz ve veri giriş formlarımız şirketlerin tekil

Form tasarım sihirbazınızı kullanmak için kod bilgisi gerekir mi?

Hayır. Sihirbazımız kod bilgisi gerektirmeden hazır formları özelleştirmenizi ve yeni form alanları yaratmanızı mümkün kılar.

CRM programlarında form tasarım sihirbazı ne işe yarar?

CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) programlarında form tasarım sihirbazı, kullanıcıların kolayca özelleştirilmiş veri giriş formları oluşturmasını sağlayan bir araçtır. Bu sihirbazlar genellikle kullanıcı dostu bir ara yüze sahiptir ve teknik bilgi (kod bilgisi) gerektirmeden form oluşturmayı mümkün kılar.