ERM CRM ile Mikro ERP entegrasyonu şirketlere ne tür avantajlar sağlar?

Veri tutarsızlıkları giderilir. Veri güncelliği korunur. Maliyetler düşer, çünkü manuel işlemler ve hatalı veri girişi nedeniyle kaynak israfı azalır. İş süreçleri hızlanır ve optimize edilir, bu da iş verimliliğini artırır. Operasyonel ve ticari riskler azalır. Müşteri hizmetlerinde iletişim kalitesi yükselir.

Mikro ile entegrasyon sağlam ve sorunsuz mudur?

Evet entegrasyon çözümümüz yüksek performansla sorunsuz bir şekilde 15 yıldan fazla süredir müşterilerimizde çalışmaktadır. Yüksek bir müşteri memnuniyeti söz konusudur.  

ERM CRM ile Mikro entegrasyonunda ne tür verilerin aktarımı olur?

Her türlü veri türü ve veri listeleri çift yönlü olarak iki uygulama arasında aktarılabilir ve güncellenebilir. Örnek vermek gerekirse, müşteri, ürün, fiyat, malzeme, cihaz, cari ekstreler, sipariş, fatura, ödeme, tahsilat bilgileri ve listeler çift yönlü aktarılabilir. Anlık cari hesap, stok,

Mikro ile “tam entegrasyon” nasıl olur?

ERM CRM ile Mikro arasında tam entegrasyon çift yönlü, gerçek zamanlı ve ihtiyaç duyulduğunda tüm verilerin paylaşımını içeren eksiksiz bir entegrasyonu içerir.

ERM CRM ile Mikro Yazılım entegrasyonunun tamamlanması ne kadar sürer?

Entegrasyon çözümümüz hazırdır. Herhangi bir kod yazmadan 1 günden daha az bir süre içinde entegrasyonu tamamlayabilir sonrasında hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.