ERM CRM ile SAP entegrasyonu şirketlere ne tür faydalar sağlar?

İki güçlü uygulamanın entegrasyonu işletmeler için büyük avantajlar sağlar. Öne çıkan faydalar şu şekildedir: Veri tutarsızlıkları ortadan kalkar. Manuel veri aktarımları son bulur. Zamandan ve işgücünden tasarruf edilir. İş süreçleri hızlanır ve optimize olur. İş verimliliği yükselir. Operasyonel ve ticari

SAP ile entegrasyon sağlam ve sorunsuz mudur?

ERM CRM çözümlerimiz 7+ yıldır SAP uygulaması kullanan müşterilerimizde sorunsuz bir şekilde yüksek katma değer üreterek bütünleşik çalışmaktadır.

ERM CRM ile SAP entegrasyonunda ne tür verilerin aktarımı olur?

Her türlü veri türü çift yönlü olarak iki uygulama arasında aktarılabilir ve güncellenebilir. Örneğin, müşteri, ürün, fiyat, malzeme, cihaz, cari ekstreler, sipariş, fatura, ödeme, tahsilat bilgileri çift yönlü aktarılır. Anlık stok, bakiye, risk bilgilerine bakılabilir. Gerçek zamanlı raporlama ve analizler

SAP ile “tam entegrasyon” ne demektir?

ERM CRM ile SAP arasında çift yönlü, gerçek zamanlı ve ihtiyaç halinde tüm verilerin paylaşımını içeren tam teşekküllü bir entegrasyonu size sunuyoruz.

ERM CRM ile SAP entegrasyonunun uygulamaya alınması ne kadar sürer?

Entegrasyon çözümümüz hazırdır. Herhangi bir kod yazmadan 1 günden daha az bir süre içinde entegrasyon tamamlanabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.