ERM teklif hazırlama programını uygulamaya almak ne kadar sürer?

Teklif hazırlama programımız hazır bir çözüm olup kısa sürede işletmelerin ihtiyaçlarına göre uyarlanıp hemen uygulamaya alınabilir.

ERM teklif hazırlama programınız hangi şirketler için uygundur?

Satışlarını ve müşterilerini artırmak, gelirlerini büyütmek isteyen her şirket için teklif hazırlama programımız harika bir çözümdür. Özellikle teklif frekansı yüksek, farklı teklif tiplerine sahip ve teklif hazırlama süreçleri uzun olan şirketler için zaruri bir ihtiyaçtır.

Teklif hazırlama programınızı popüler yapan nedir?

CRM platformumuz içinde yer alan “teklif hazırlama programının” en güçlü yönü fonksiyonel derinlik açısından son derece kapsamlı ve şirket ihtiyaçlarına göre kolaylıkla uyarlanabilir olmasıdır. Çözümümüz yüzlerce projeden damıtılan tecrübelerle 20+ yıllık bir uzmanlığın birikimiyle geliştirildi ve hazır bir ürün haline

Teklif hazırlama programınızın faydaları nelerdir?

Teklif hazırlama ve sunma sürecini otomatikleştirir, manuel ve tekrar eden işleri basitleştirir, zamandan ve kaynaklardan tasarruf edersiniz. Teklif hazırlama sürecini uçta uca yönetir, takip eder ve 360 derece izleyebilirsiniz. Teklif hazırlama sürecinizi dijitalleştirerek tek bir platform üzerinden yönetirsiniz. Daha hızlı

Teklif yönetimi nedir?

Teklif yönetimi veya teklif otomasyonu şirketlerin müşterilere veya potansiyel müşterilere sunacakları tekliflerin oluşturulması, onaylanması, gönderilmesi, takip edilmesi ve analiz edilmesi sürecini ifade eder.