ERM CRM ile ETA ERP entegrasyonu şirketlere ne tür avantajlar sağlar?

Veri tutarsızlıkları giderilir ve veri güncelliği korunur. Maliyetler düşer, çünkü manuel işlemler ve hatalı veri girişi azalır. İş süreçleri hızlanır ve optimize edilir, bu da iş verimliliğini artırır. Operasyonel ve ticari riskler azalır. Müşteri hizmetlerinde iletişim kalitesi yükselir. Tamamlayıcı teknolojik

Entegrasyon, mevcut ETA uygulamamızın çalışmasını olumsuz etkiler mi?

Hayır. Tam tersine mevcut uygulamanızın iş çıktılarını daha güçlü hale getirir.

ETA ile entegrasyon sağlam ve sorunsuz mudur?

Evet entegrasyon çözümümüz yüksek performansla sorunsuz bir şekilde 7 yıldan fazla süredir müşterilerimizde çalışmaktadır. Yüksek bir müşteri memnuniyeti söz konusudur.

ERM CRM ile ETA entegrasyonunda ne tür verilerin aktarımı olur?

Her türlü veri türü ve veri listeleri çift yönlü olarak iki uygulama arasında aktarılabilir ve güncellenebilir. Örnek vermek gerekirse, müşteri, ürün, fiyat, malzeme, cihaz, cari ekstreler, sipariş, fatura, ödeme, tahsilat bilgileri ve listeler çift yönlü aktarılabilir. Anlık cari hesap, stok,

ETA ile “tam entegrasyon” nasıl olur?

ERM CRM ile ETA arasında tam entegrasyon çift yönlü, gerçek zamanlı ve ihtiyaç duyulduğunda tüm verilerin paylaşımını içeren mükemmel bir entegrasyonu içerir.

ERM CRM ile ETA Yazılım entegrasyonunun tamamlanması ne kadar sürer?

Entegrasyon çözümümüz hazır ve kullanımı kolaydır. Herhangi bir kod yazmadan 1 günden daha kısa sürede entegrasyonu tamamlayabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.