Saha pazarlama yönetimi çözümünüz hangi şirketler için uygundur?

Genel olarak, saha pazarlama yönetimi çözümümüz, müşteri odaklı olup fiziksel etkileşimlere dayalı pazarlama stratejilerini benimseyen her şirket için uygundur.

Saha pazarlama yönetimi çözümünüzün işletmelere faydaları nelerdir?

Çözümümüzün temel faydası, şirketlerin ERM CRM platformunun tüm sofistike altyapısını bütünleşik bir tarzda kullanarak saha pazarlama faaliyetlerini etkili bir şekilde yönetmelerine yardımcı olmasıdır. Bunun yanında çözümümüz pazarlama ekiplerinin, saha pazarlama faaliyetlerini daha küçük görevlere ayırarak verimli bir şekilde yönetmesine, bu

Önde gelen saha pazarlama faaliyetleri nelerdir?

Mağaza içinde tanıtımları, numune dağıtımları, etkinlikler, fuarlar, konferanslar, hedefli doğrudan satış promosyonları, deneyimsel pazarlama, saha araştırmaları, saha denetimleri, yüz yüze müşteri görüşmeleri, webinarlar, eğitim ve bilgilendirme aktiviteleri önde gelen saha pazarlama faaliyetleri arasında yer almaktadır.

Saha pazarlama yönetimi nedir?

Saha pazarlama yönetimi, işletmelerin potansiyel ve mevcut müşterileri ile yüz yüze etkileşime girmesine imkan tanıyan pazarlama stratejilerini yönetme sürecidir. Bu yaklaşım, ürünlerin veya hizmetlerin hedef kitlesiyle daha yakından bağ kurmayı amaçlar.