Servis fatura otomasyonu çözümünüz hangi şirketler için uygundur?

Çözümümüz, sahada teknik servis çalışanları veya yetkili teknik servis ağı olan firmaların hayatını son derece kolaylaştırmaktadır.

Servis fatura otomasyonu çözümünüz hangi ERP sistemleriyle entegre çalışır?

Türkiye’de yaygın olarak kullanılan Logo, Netsis, Mikro, Uyumsoft, SAP, IFS gibi ERP uygulamalarıyla hazır ve güçlü entegrasyona sahiptir. Bu sayede servis operasyonlarının siparişe dönüştürülüp ERP sistemine aktarılması ve orada faturaya dönüştürülmesi kolaylaşmaktadır.

Servis fatura otomasyonu çözümünüzü farklı yapan nedir?

ERM CRM platformu her türlü teknik servis operasyonunu yönetmek için kapsamlı ve ERP uygulamalarıyla entegre çalışan malzeme yönetimi altyapısına sahiptir. Ayrıca, şirketinizin ihtiyacına göre servis çağrı ve form kayıtlarını özelleştirebilirsiniz. ERM CRM’in esnek ve zengin fonksiyon yapısıyla bu 2 özelliği

Servis fatura otomasyonu çözümünüzün şirketlere faydaları nelerdir?

Bu faydaları şu başlıklar altında özetleyebiliriz: Hak ediş ve servis fatura tutarlarını doğru ve otomatik hesaplama Birden fazla servis işlemini birleştirerek tek bir fatura kesebilme Servis faturalama süreçlerine harcanan zamandan tasarruf etme Faturalamaya esas tutarları belgelendirme ve bu kayıtları tutma

Servis fatura otomasyonu çözümünüzle servis faturalarını ERM CRM içinden mi kesiyoruz?

Hayır. ERM CRM içinden otomatik olarak kesilecek fatura tutarı ve bilgilerini belirleyip ERP sisteminize hazır sipariş kaydı oluşturuyorsunuz. Fatura kesme ve tahsilat operasyonlarını ERP uygulamanız içinden yönetiyorsunuz.

Servis fatura otomasyonu nedir?

Servis fatura otomasyonu, bir işletmenin sunduğu teknik servis hizmetlerinin faturalandırma sürecini otomatikleştiren bir sistem veya yazılım çözümüdür. Bu otomasyon, teknik servis işletmelerinin müşterilere sunduğu hizmetlerin faturalandırılması sürecini kolaylaştırır ve daha verimli hale getirir.