İzinli SMS mesajı gönderme altyapınız var mıdır?

Evet. Müşteri ve kişilerin her türlü iletişim iznini (SMS, e-posta, telefon, WhatsApp) konfigüre edebilir, dilerseniz kısıtlar koyabilirsiniz.

ERM CRM otomatik SMS mesajı gönderiyor mu?

CRM programımız önceden tanımladığınız kuralları baz alarak otomatik bildirim ve hatırlatma SMS’leri gönderebilir. Bu yönüyle e-posta mesajı ile SMS mesajı arasında bir fark bulunmuyor.

CRM programınız içinden SMS mesajı göndermek kolay mıdır?

Evet çok kolaydır. Başka bir uygulamaya bağlanmaya gerek olmadan tüm CRM ekranlarından kısa yol ikonlarına tıklayarak hatta önceden tanımlı SMS mesaj şablonlarından seçimler yaparak zahmetsizce müşterilerinize SMS mesajı gönderebilirsiniz.

SMS entegrasyonunuz çift yönlü müdür?

Müşterilerimizin talep etmesi ve ihtiyaç duyması durumunda CRM programımızdan müşteriye SMS göndermenin yanında müşterilerin sizin adınıza kayıtlı bir kısa SMS koduna mesaj göndermeleri ve bu mesajların CRM sistemine entegre edilmesi mümkündür. Bu yönüyle çift yönlü bir SMS entegrasyonu söz konusudur.

SMS entegrasyonunuz nasıl çalışıyor?

Öncelikle SMS servis sağlayıcı bir firma belirleyip hizmet sözleşmesi yapıyorsunuz. Eğer söz konusu firma bizim hazır çözüm ortaklarımızdan biri ise sadece kullanıcı bilgileriniz ile (kullanıcı kimliği, kimlik doğrulama ayrıntıları ve bir parola) SMS entegrasyonunuzu gerçekleştiriyoruz. Hazır çözüm ortaklarımızdan biri değilse,

CRM programınızın SMS entegrasyonu hazır mıdır?

Altyapısını entegre ettiğimiz hazır olan SMS çözüm ortaklarımız var. Bunun yanında hazır entegrasyon listemizde olmayan sizin çalıştığınız tedarikçi firmayı da entegrasyon API’lerini bize iletmeleri durumunda kısa sürede CRM platformumuza ekleyebiliriz.

Müşteriye yönelik SMS mesajları daha çok hangi işler için kullanılır?

Müşterilere yönelik SMS mesajlarının en yaygın kullanım alanları şunlardır. Aşağıdaki tüm konu başlıkları için ERM CRM içinden SMS mesajları düzenleyip gönderebilirsiniz. Bilgilendirme: Randevu hatırlatmaları Sipariş takibi ve kargo bilgileri Kampanya ve promosyon duyuruları Ürün ve hizmet bilgileri Fatura ve ödeme

CRM programlarında SMS entegrasyonu ne işe yarar?

CRM programlarında SMS entegrasyonu, işletmelerin müşterileriyle etkileşim kurmak ve iletişimi güçlendirmek için SMS mesajları göndermelerini sağlar. Bu entegrasyon sayesinde işletmeler, müşterilere otomatik doğrulama kodları, bildirimler, kampanya duyuruları veya hatırlatıcılar gibi önemli mesajları kolayca iletebilirler. Böylece, müşteri ilişkilerini güçlendirir, iş süreçlerini