ETA İle Entegrasyon

Yaygın ERP ve Muhasebe Yazılımları ile Tam Entegrasyon
Home » CRM Programı Çözümleri » Entegrasyonlar » ETA İle Entegrasyon

ETA ile Entegrasyon Çözümü

CRM ve ERP yazılımları, kendileri başlı başına işletmelere büyük değer sağlayan güçlü araçlardır. Ancak bu iki çözüm başarılı bir şekilde entegre edilirse, muazzam bir sinerji yaratır ve etkileyici iş sonuçlarına ulaşmanızı sağlar. Türkiye’nin en köklü CRM çözümlerinden biri olan ERM CRM, Türkiye ERP pazarının tanınmış ERP yazılımlarından ETA ile tam bir entegrasyon altyapısına sahiptir. Bu güçlü kombinasyon, şirket performansınızın artmasına ve müşteri ilişkilerinizin güçlenmesine yardımcı olur.

crm-erp-entegrasyonlar
ETA İLE ENTEGRASYON ÇÖZÜMÜYLE

Uygulamalarınızı güçlendirin.

ETA ile Entegrasyonun

Fark Yaratan Avantajları

Hazır entegrasyon motorumuzla teknolojik uygulamalarınızın gücünü katlayın.

Graphics
01
Hazır ve kapsamlı entegrasyonu hemen kullanmaya başlayın.

ERM CRM'in uyarlanabilir altyapısı, ETA uygulamanızı ERM CRM platformuna hızlı bir şekilde entegre etmenizi sağlar. Kısa bir sürede entegrasyonu tamamlayıp kullanmaya başlayabilir ve oluşan sinerjiden yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz.

API working graphics
02
Çift yönlü entegrasyon ile bilgileriniz güncel ve tutarlı kalsın.

ERM CRM ve ETA arasındaki çift yönlü entegrasyon ile bilgileriniz güncel ve tutarlı olsun. Bu sayede, müşteri bilgilerinizi, stoklarınızı ve siparişlerinizi her iki uygulamada da aynı anda görüntüleyebilir ve yönetebilirsiniz. Bu entegrasyon ile, her iki uygulamada veri tutarlılığı ve güncelliği korunur, işletme kesintisiz ve daha verimli bir şekilde çalışır.

03
Çalışanlarınızı güçlü araçlarla donatın.

ERM CRM ve ETA yazılımları arasındaki çift yönlü, gerçek zamanlı entegrasyon, kullanıcıların bu iki uygulamayı daha verimli ve daha istekli kullanmalarını sağlar. Bu sayede, çalışanlarınızın memnuniyetini, işe bağlılıklarını ve iş performanslarını artırabilirsiniz.

04
İş verilerinizi tek bir platformda birleştirin ve kolayca yönetin.

Entegre bir sistem, iş verilerinizi tek bir yerde toplayarak daha hızlı ve kolay erişim sağlar. Bu, verilerinizi daha etkili bir şekilde yönetmenize ve iş süreçlerinizi optimize etmenize olanak tanır. Ayrıca, müşteri hizmetlerinizi geliştirirken aynı zamanda daha iyi kararlar vermenizi sağlar.

Bizimle çalışmak için
çok nedeniniz var.

f_icon3-8

Avantajlarımız

20+ yıllık deneyimin ürünü hazır ve kapsamlı CRM çözümlerimizle müşterilerimiz tecrübeye ortak oldu.

Keşfet
f_icon1-8

Referanslarımız

300'den fazla müşterimiz ERM CRM çözümleriyle işlerini profesyonelce yönetmeye başladı.

Keşfet
f_icon4-8

Projelerimiz

500'den fazla projeyle müşterilerimiz hayatlarını kolaylaştırdı, işlerini büyüttü, rekabette öne geçti.

Keşfet
Müşteri
0 +
Proje
0 +
Kullanıcı
0 +
Yıllık Tecrübe
0 +

Biz Hazırız

İşinizi ERM CRM ile büyütün.

Canlı Demo İste

ETA ile Entegrasyon

Entegrasyon kapsamına göre bu süre değişkenlik arz eder. ETA çözüm ortağınızla birlikte çalışarak entegrasyonu sonuçlandırırız.

ERM CRM ile ETA arasında tam entegrasyon çift yönlü, gerçek zamanlı ve ihtiyaç duyulduğunda tüm verilerin paylaşımını içeren mükemmel bir entegrasyonu içerir.

Her türlü veri türü ve veri listeleri çift yönlü olarak iki uygulama arasında aktarılabilir ve güncellenebilir. Örnek vermek gerekirse, müşteri, ürün, fiyat, malzeme, cihaz, cari ekstreler, sipariş, fatura, ödeme, tahsilat bilgileri ve listeler çift yönlü aktarılabilir. Anlık cari hesap, stok, bakiye, risk bilgilerine erişilebilir. Gerçek zamanlı raporlama ve analizler yapılabilir.

Evet entegrasyonumuz sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

Hayır. Tam tersine mevcut uygulamanızın iş çıktılarını daha güçlü hale getirir.

 • Veri tutarsızlıkları giderilir ve veri güncelliği korunur.
 • Maliyetler düşer, çünkü manuel işlemler ve hatalı veri girişi azalır.
 • İş süreçleri hızlanır ve optimize edilir, bu da iş verimliliğini artırır.
 • Operasyonel ve ticari riskler azalır.
 • Müşteri hizmetlerinde iletişim kalitesi yükselir.
 • Tamamlayıcı teknolojik uygulamaların faydaları katlanır.
 • Kullanıcı güveni ve motivasyonu artar.
 • Rekabet avantajı elde edilir.
 • Çalışanlar daha mutlu ve daha üretken hale gelir.
 • İşletme içi iş birliği teşvik edilir, departmanlar arasındaki iletişim ve veri paylaşımı kolaylaşır.
 • Performans ölçümü ve analizler daha kolay hale gelir, bu da stratejik yönetim için daha fazla veri sağlar.

Entegrasyonlar

ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) ve CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) uygulamaları farklı ihtiyaçları karşılayan iki farklı tür yazılımdır ve her ikisinin de kendi benzersiz işlevleri vardır. Bu 2 alanı birleştirmeye çalışan büyük yazılımlar çoğunlukla başarısız olmuşlardır. Bunun en önemli nedeni her iki uygulamanın farklı iş süreçlerine, farklı kullanıcı gruplarına ve farklı veri türlerine odaklanmalarıdır.

ERP yazılımları, envanter yönetimi, tedarik zinciri, finansal muhasebe gibi geniş iş operasyonlarını içerirken, CRM programları, ilişki yönetimine öncelik verip müşteri, tedarikçi, iş ortağı ilişkilerini geliştirme, pazarlama aktivitelerini organize etme, satışları artırma ve satış sonrası hizmetleri optimize etme odaklıdır.

Bu yüzden işletmeler için en rasyonel olanı ihtiyaçlarına uygun ayrı CRM ve ERP yazılımları kullanıp bunları entegre ederek daha verimli kullanmaktır.

ERP ve CRM’nin farklı odakları ve kullanım senaryoları vardır. Birbirleriyle rakip değil tamamlayıcı ürünlerdir. Entegre edilmediklerinde bu uygulamalardan sağlanan faydalar azalacak, yazılım kaynaklarının verimliliği düşecektir. Kullanıcı deneyimi açısından birbirleriyle konuşan uygulamaları veri tutarsızlığı yaşamadan kullanmak son derece konforludur.

Hazır olmaları, çift yönlü olmaları, kurulum gerektirmeden konfigürasyon ayarları yaparak hemen kullanılmaya başlanmalarıdır.

ERM CRM’in Google uygulamalarıyla entegrasyonu sayesinde aşağıdaki faydalar ortaya çıkar:

 • Veri tutarlılığını artırır, verilerin güncel ve doğru kalmasını sağlar.
 • Toplantıları, randevuları ve etkinlikleri daha verimli bir şekilde planlayıp takip etmenizi sağlar. Zaman yönetiminizi etkin ve verimli kılar.
 • Mobil ve web tabanlı uygulama ile müşteri bilgilerine ve iletişimlerine her zaman ve her yerden erişim sağlar.
 • Müşterilerle olan iletişimi kolaylaştırır. E-postaları doğrudan CRM içinde gönderme ve alabilme, müşterilerle daha hızlı ve etkili bir şekilde iletişim kurmanıza yardımcı olur.
 • Bütünleşmiş veriler, daha kapsamlı raporlar ve analizler oluşturmanıza olanak tanır.
 • Google Harita entegrasyonuyla müşterilerinizi, tedarikçileriniz, iş ortaklarınızı daha kolay bulabilir ve ziyaret edebilirsiniz.
 • Google Drive ile verilerinizi güvenli bir şekilde saklayıp paylaşabilirsiniz.
 • Bütünleşik bir sistem, ekip üyeleri arasında iş birliğini artırır. Ortak projeleri ve etkinlikleri daha kolay planlamanıza ve yönetmenize olanak tanır.
 • Entegrasyon size zaman kazandırır, manuel işlemleri azaltır, iş akışı verimliliğinizi artırır.

CRM Çözümleri Platformu

Hepsi bir arada, kullanıcı dostu, hazır CRM çözümlerimizi kolayca inceleyin.