İş Akışı Tasarım Sihirbazı

Size özel iş süreçleri tasarlar.
Home » CRM Programı Çözümleri » Popüler Özellikler » İş Akışı Tasarım Sihirbazı
İş Akışı Tasarım Sihirbazıyla

Kendi iş süreçlerinizi tasarlayın.

crm-is-akis-panosu

İş süreçlerinizi CRM’e uyarlayın ve sınırları aşın.

ERM CRM’in çözümlerine iş akışlarınızı entegre edin. Harika çözümler tasarlayın.

Kod yazmadan iş akışı tasarlamanın keyfini yaşayın!

İş akışı tasarım sihirbazımızla kodlama becerisi gerektirmeden, iş süreçlerinizi onay ve kurallarıyla birlikte kolayca tasarlayın. Hazır formlara entegre ederek çözümlerinizi hızla aktive edin!

Bizimle çalışmak için
çok nedeniniz var.

f_icon3-8

Avantajlarımız

20+ yıllık deneyimin ürünü hazır ve kapsamlı CRM çözümlerimizle müşterilerimiz tecrübeye ortak oldu.

Keşfet
f_icon1-8

Referanslarımız

300'den fazla müşterimiz ERM CRM çözümleriyle işlerini profesyonelce yönetmeye başladı.

Keşfet
f_icon4-8

Projelerimiz

500'den fazla projeyle müşterilerimiz hayatlarını kolaylaştırdı, işlerini büyüttü, rekabette öne geçti.

Keşfet
Müşteri
0 +
Proje
0 +
Kullanıcı
0 +
Yıllık Tecrübe
0 +

Biz Hazırız

ERM CRM'in harika özelliklerini keşfedin!

Canlı Demo İste

İş Akışı Tasarım Sihirbazı

CRM programlarında iş akış tasarım sihirbazı, kullanıcıların işletme süreçlerini otomatize etmek için özelleştirilmiş iş akışları oluşturmalarını sağlayan bir araçtır. Bu sihirbazlar, genellikle kullanıcı dostu bir ara yüze sahiptir ve teknik bilgi gerektirmeden iş akışlarını tasarlamanın yanı sıra, işletmenin özel ihtiyaçlarına uygun olarak özelleştirilmiş iş akışlarını oluşturmayı mümkün kılar.

Tüm CRM programlarının standart süreçleri ve ekranları vardır. Ancak bu standart süreçler her şirketin iş ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılamaz. ERM CRM’in iş akışı tasarım sihirbazıyla standartları ve sınırları aşar CRM programını iş dinamiklerinize göre genişletip özelleştirebilirsiniz. Bu sayede kendi özel çözümlerinizi inşa edebilirsiniz. İş akışı tasarım sihirbazıyla tüm CRM modüllerinin ve çözümlerinin katma değerini katlayabilirsiniz.

İş akışı sihirbazımız, herhangi bir kısıt olmadan dilediğiniz kuralları ekleyerek iş süreçlerinizi esnek bir şekilde tasarlamanıza imkan verir. Tasarladığınız şirketinize özel bu iş akışlarını ERM CRM’in herhangi bir operasyon ekranına kolayca entegre edebilirsiniz. İş akış sihirbazımız, bir sihir gibi dokunduğu her ekranda harikalar yaratır.

Popüler Özellikler

CRM çözümü genellikle kapsamlı yazılımı ve süreci ifade ederken, CRM özelliği, bu yazılımın içindeki belirli bir işlevselliği temsil eder. İşletmeler, ihtiyaçlarına göre CRM çözümlerini seçerken hangi özellikleri kullanacaklarını ve nasıl konfigüre edeceklerini dikkate alır.

ERM CRM özellikleri, her bir ERM CRM çözümünün derinliğini ve işlevselliğini artıran ve çıktılarını daha katma değerli hale getiren, işletmelere kendi çözümlerini inşa etmek için esneklik gücü veren yardımcı ve destekleyici araçlardır. Bazı özellikler (Örneğin Mobil CRM) tek başına size bir çözüm kadar yüksek katma değer sunar.

 

CRM Çözümleri Platformu

Hepsi bir arada, kullanıcı dostu, hazır CRM çözümlerimizi kolayca inceleyin.