Hatırlatmalar & Bildirimler

Takipte kalın.
Home » CRM Programı Çözümleri » Popüler Özellikler » Hatırlatmalar ve Bildirimler
Hatırlatma & bildirimlerle

İşinizde gecikmelere ve aksamalara son verin.

crm-hatirlatma-bildirim-ayarlari

Birbirinden harika hatırlatma & bildirim özelliklerinin rahatlığını yaşayın.

Siz takip etmeyin sistem takip etsin!

ERM CRM’in hatırlatma & bildirim özelliğiyle her türlü işlemi sorumlularına otomatik bildirin. Otomatik hatırlatmalarla işlerinizde gecikmeye son verin. Önemli görevleri ve tarihleri unutmayın. Manuel takiplere artık zaman harcamayın.

Bizimle çalışmak için
çok nedeniniz var.

f_icon3-8

Avantajlarımız

20+ yıllık deneyimin ürünü hazır ve kapsamlı CRM çözümlerimizle müşterilerimiz tecrübeye ortak oldu.

Keşfet
f_icon1-8

Referanslarımız

300'den fazla müşterimiz ERM CRM çözümleriyle işlerini profesyonelce yönetmeye başladı.

Keşfet
f_icon4-8

Projelerimiz

500'den fazla projeyle müşterilerimiz hayatlarını kolaylaştırdı, işlerini büyüttü, rekabette öne geçti.

Keşfet
Müşteri
0 +
Proje
0 +
Kullanıcı
0 +
Yıllık Tecrübe
0 +

Biz Hazırız

ERM CRM'in harika özelliklerini keşfedin!

Canlı Demo İste

Hatırlatmalar & Bildirimler

Bildirim, bir olay veya durum gerçekleştiğinde otomatik olarak tetiklenen bir mesajdır. Hatırlatma ise, kullanıcıların önceden belirlenmiş bir zamanda bir görevi veya etkinliği tamamlamaları için uyarı gönderen bir mesajdır. Bu şekilde, bildirimler genellikle olayları duyurmak ve dikkat çekmek için kullanılırken, hatırlatmalar kullanıcıların belirli işleri zamanında hatırlamasına ve tamamlamasına yardımcı olmak için kullanılır.

CRM programlarında hatırlatma ve bildirim özelliği, kullanıcılara önemli iş veya etkinlikler hakkında bilgi vermek, zamanlama ve takip konusunda yardımcı olmak için kullanılır. Bu özellikler, yapılan işlemler için ilişkili tarafları bilgilendirmek, kullanıcıların unutmalarını önlemek ve önemli işleri zamanında tamamlamalarını sağlamak için tasarlanmıştır. Özellikle randevular, iş ve görev takibi, geleceğe yönelik planlar, satış fırsatları, satış teklifleri, servis çağrılarının takibi, müşteri takipleri gibi zamanlaması kritik olan işler için yoğun kullanılır.

Hatırlatma ve bildirim özelliği, CRM programlarının en kullanışlı özelliklerinden biridir. Doğru şekilde kullanıldığında, bu özellik işlerin gelişimi hakkında tarafları bilgilendirme, işleri zamanında tamamlama, manuel takiplerden kurtulma, ekip işbirliğini geliştirme, kritik işlemlerin aksamasını önleme gibi faydalar sağlar.

Yetkilendirme kurallarına göre ERM CRM’de işlem bildirimlerinin hangi kullanıcılara gönderileceğini belirleyebilirsiniz. SMS ve e-posta ile bilgilendirme yanında ERM CRM’e logon olduğunuzda hatırlatma gününde hatırlatmalarınız size bir pop-up ekranda gösterilir. Ayrıca, tüm ekranlarda işlemlere hatırlatma eklemek ve eklenen hatırlatmaları izlemek çok kolaydır.

Evet. ERM CRM programında SMS veya e-posta yoluyla bildirim veya hatırlatma gönderebilirsiniz. Bunu ilgili işlem ekranlarından ayarlayabilirsiniz.

Süreç takip otomasyonunda iş süreçleri genelinde belli olaylar meydana geldiğinde veya gelmediğinde önceden tanımlanmış eylemler tetiklenir. Hatırlatma özelliğinde ise kullanıcı işlem bazlı bir hatırlatma notu girerek gelecekte bir bildirimin gönderilmesini organize eder.

Popüler Özellikler

CRM çözümü genellikle kapsamlı yazılımı ve süreci ifade ederken, CRM özelliği, bu yazılımın içindeki belirli bir işlevselliği temsil eder. İşletmeler, ihtiyaçlarına göre CRM çözümlerini seçerken hangi özellikleri kullanacaklarını ve nasıl konfigüre edeceklerini dikkate alır.

ERM CRM özellikleri, her bir ERM CRM çözümünün derinliğini ve işlevselliğini artıran ve çıktılarını daha katma değerli hale getiren, işletmelere kendi çözümlerini inşa etmek için esneklik gücü veren yardımcı ve destekleyici araçlardır. Bazı özellikler (Örneğin Mobil CRM) tek başına size bir çözüm kadar yüksek katma değer sunar.

 

CRM Çözümleri Platformu

Hepsi bir arada, kullanıcı dostu, hazır CRM çözümlerimizi kolayca inceleyin.