Güvenli ve Güncel Teknolojiler

Sağlam temeller, güvenli gelecek
Home » CRM Programı Çözümleri » Popüler Özellikler » Sağlam Güvenli ve Güncel Teknolojiler
Güvenli ve Güncel Teknolojilerimizle

Gözünüz arkada kalmasın, geleceğe güvenle bakın!

crm-saglam-guvenli-teknolojiler

Güncel, sağlam ve güvenli teknolojik altyapı

crm-güvenli-logon-ozelligi

Güvenli oturum açma özellikleriyle verilerinizi koruyun.

CRM platformumuzu en son ve en ileri teknolojilerle donatıyoruz.

Biruni Teknopark’ında onaylanan AR-GE projelerimizle teknolojik altyapımızı en güncel ve en gelişmiş fonksiyonlarla sürekli geliştiriyoruz.

Bizimle çalışmak için
çok nedeniniz var.

f_icon3-8

Avantajlarımız

20+ yıllık deneyimin ürünü hazır ve kapsamlı CRM çözümlerimizle müşterilerimiz tecrübeye ortak oldu.

Keşfet
f_icon1-8

Referanslarımız

300'den fazla müşterimiz ERM CRM çözümleriyle işlerini profesyonelce yönetmeye başladı.

Keşfet
f_icon4-8

Projelerimiz

500'den fazla projeyle müşterilerimiz hayatlarını kolaylaştırdı, işlerini büyüttü, rekabette öne geçti.

Keşfet
Müşteri
0 +
Proje
0 +
Kullanıcı
0 +
Yıllık Tecrübe
0 +

Biz Hazırız

ERM CRM'in harika özelliklerini keşfedin!

Canlı Demo İste

Sağlam Güvenli ve Güncel Teknolojiler

CRM programlarında sağlam ve güvenli teknolojiler kullanıcıların verilerini korumak, sistemlerin güvenilirliğini sağlamak ve kesintisiz bir kullanıcı deneyimi sunmak için gereklidir. Ayrıca, teknolojisi eski (legacy system) bir CRM programı belli bir süre sonra müşterilerin yeni ihtiyaçlarını karşılamayacak ve demode kalacaktır. Müşterinin yaptığı yatırımın değeri de azalacaktır.

Kesinlikle. Java, Oracle tarafından yönetilen ve sürekli olarak güncellenen bir programlama ve yazılım geliştirme platformudur. Dünya çapında milyonlarca yazılımcı tarafından kullanılmaktadır. Bu da, dilin iyi test edilmiş ve güvenilir olduğu anlamına gelir. Java’nın arkasında, dilin güncel ve güvenli kalmasını sağlayan büyük bir yazılımcı topluluğu vardır.

Evet. Bizim ve müşterilerimiz tarafından yapılan kapsamlı sızdırmazlık testlerinden ERM CRM platformu başarıyla çıkmıştır.

Kesinlikle. Bulut tabanlı çözümlerimizi müşterilerimize sunarken Türkiye’nin önde gelen bulut bilişim firması Bulutistan’ın profesyonel altyapı hizmetlerinden yararlanıyoruz. Güvenlik duvarları, DDoS atak önleme, anti-virüs programları, şifreleme ve sürekli güncellenen güvenlik önlemleriyle verilerinizi koruyoruz. Ayrıca, düzenli yedeklemeler ve felaket kurtarma planlarıyla veri bütünlüğünü sağlıyoruz.

Popüler Özellikler

CRM çözümü genellikle kapsamlı yazılımı ve süreci ifade ederken, CRM özelliği, bu yazılımın içindeki belirli bir işlevselliği temsil eder. İşletmeler, ihtiyaçlarına göre CRM çözümlerini seçerken hangi özellikleri kullanacaklarını ve nasıl konfigüre edeceklerini dikkate alır.

ERM CRM özellikleri, her bir ERM CRM çözümünün derinliğini ve işlevselliğini artıran ve çıktılarını daha katma değerli hale getiren, işletmelere kendi çözümlerini inşa etmek için esneklik gücü veren yardımcı ve destekleyici araçlardır. Bazı özellikler (Örneğin Mobil CRM) tek başına size bir çözüm kadar yüksek katma değer sunar.

 

CRM Çözümleri Platformu

Hepsi bir arada, kullanıcı dostu, hazır CRM çözümlerimizi kolayca inceleyin.