Yetkilendirme Ayarları

Veri gizliliğinizi korur.
Home » CRM Programı Çözümleri » Popüler Özellikler » Yetkilendirme Ayarları
Yetkilendirme ayarlarıyla

Verilerinize yetkisiz erişimi önleyin.

yetki-ayarlari-organizasyon-semasi

Organizasyon şemanıza göre kullanıcı yetkilerini ayarlayın.

Organizasyon şemanızı ERM CRM’e tanıtın. Kullanıcıların organizasyon içindeki pozisyonuna göre rol ve yetkilerini kolayca belirleyin.

crm-yetki-profilleri

Her kullanıcının ihtiyacı kadar veriye erişimine izin verin.

ERM CRM’in yetkilendirme fonksiyonları o kadar gelişmiştir ki bir ekranın içindeki bir alanın detayına kadar yetki kuralları belirleyebilirsiniz.

Bizimle çalışmak için
çok nedeniniz var.

f_icon3-8

Avantajlarımız

20+ yıllık deneyimin ürünü hazır ve kapsamlı CRM çözümlerimizle müşterilerimiz tecrübeye ortak oldu.

Keşfet
f_icon1-8

Referanslarımız

300'den fazla müşterimiz ERM CRM çözümleriyle işlerini profesyonelce yönetmeye başladı.

Keşfet
f_icon4-8

Projelerimiz

500'den fazla projeyle müşterilerimiz hayatlarını kolaylaştırdı, işlerini büyüttü, rekabette öne geçti.

Keşfet
0 +
Müşteri
0 +
Proje
0 +
Kullanıcı
0 +
Yıllık Tecrübe

Biz Hazırız

ERM CRM'in harika özelliklerini keşfedin!

Canlı Demo İste

Yetkilendirme Ayarları

CRM programlarındaki yetkilendirme ayarları, kullanıcıların belirli verilere, işlevlere veya modüllere erişimini kontrol etmeye yarar. Bu ayarlar, kullanıcıların işletmenin verilerine sınırlı veya tam erişim sağlayarak güvenliği artırırken, veri gizliliğini ve bütünlüğünü korur. Böylece, hangi kullanıcıların hangi verilere erişebileceğini, neleri değiştirebileceğini ve hangi eylemleri gerçekleştirebileceğini belirlemenizi sağlar.

Yetkilendirme ayarları ayrıca kullanıcı rolleri ve izinleri oluşturmayı, düzenlemeyi ve yönetmeyi sağlar, böylece her kullanıcının işlevselliği iş gereksinimlerine uygun olarak özelleştirilebilir.

ERM CRM platformunun en güçlü ve harika özelliklerinden biri de yetkilendirme ayarlarıdır. ERM CRM programında organizasyon şemanız üzerinden unvan, rol hatta lokasyon bazlı yetkilendirme yapabilirsiniz. Herhangi bir ekranın bir alan detayına kadar yetki kuralları oluşturabilirsiniz. Her kullanıcının kullandığı ekranları kullanıcıya özgü tasarlayarak sadeleştirebilirsiniz.

Bayilerinizi ERM CRM programında organizasyonunuzun bir parçası gibi tanımladıktan sonra yetkilendirme menüsünden göreceği ekranları, raporları, listeleri ve yetki kısıtlarını ayarlayabilirsiniz. Bu şekilde şirketinizin yasal bir parçası olmamasına rağmen bayilerinizi ERM CRM’in tüm güçlü çözümleriyle donatmış olursunuz.

Kapsamlı yetkilendirme ayarı modülümüzle yetkisiz kullanıcıların verilere erişimini engelliyoruz. Organizasyon içinde her kullanıcı sadece kendi işiyle ilgili verileri görebilmektedir.

Popüler Özellikler

CRM çözümü genellikle kapsamlı yazılımı ve süreci ifade ederken, CRM özelliği, bu yazılımın içindeki belirli bir işlevselliği temsil eder. İşletmeler, ihtiyaçlarına göre CRM çözümlerini seçerken hangi özellikleri kullanacaklarını ve nasıl konfigüre edeceklerini dikkate alır.

ERM CRM özellikleri, her bir ERM CRM çözümünün derinliğini ve işlevselliğini artıran ve çıktılarını daha katma değerli hale getiren, işletmelere kendi çözümlerini inşa etmek için esneklik gücü veren yardımcı ve destekleyici araçlardır. Bazı özellikler (Örneğin Mobil CRM) tek başına size bir çözüm kadar yüksek katma değer sunar.

 

CRM Çözümleri Platformu

Hepsi bir arada, kullanıcı dostu, hazır CRM çözümlerimizi kolayca inceleyin.