Süreç Takip Otomasyonu

Süreçlerinizi akıllıca takip eder.
Home » CRM Programı Çözümleri » Popüler Özellikler » Süreç Takip Otomasyonu
Süreç Takip Otomasyonu

İş süreçlerinizde sistem kontrollerinden yararlanın.

Otomatik takip ve güncelleme kuralları belirleyin, işinize zeka katın.

Süreç takip otomasyonu kural ve eylem tanımlama ekranını ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin. Tanımladığınız adımlar süreç içinde gerçek olduğunda otomatik olarak:

tekrarlayan-isleri-otomatiklestir

Süreç takibini ve tekrarlayan işleri otomatikleştirin.

Bizimle çalışmak için
çok nedeniniz var.

f_icon3-8

Avantajlarımız

20+ yıllık deneyimin ürünü hazır ve kapsamlı CRM çözümlerimizle müşterilerimiz tecrübeye ortak oldu.

Keşfet
f_icon1-8

Referanslarımız

300'den fazla müşterimiz ERM CRM çözümleriyle işlerini profesyonelce yönetmeye başladı.

Keşfet
f_icon4-8

Projelerimiz

500'den fazla projeyle müşterilerimiz hayatlarını kolaylaştırdı, işlerini büyüttü, rekabette öne geçti.

Keşfet
Müşteri
0 +
Proje
0 +
Kullanıcı
0 +
Yıllık Tecrübe
0 +

Biz Hazırız

ERM CRM'in harika özelliklerini keşfedin!

Canlı Demo İste

Süreç Takip Otomasyonu

CRM programlarında süreç takip otomasyonu, iş süreci içinde tekrarlayan görevleri otomatikleştirmek ve iş akışlarını optimize etmek için kullanılan bir özelliktir. Bu özellik, belirli bir iş süreci için tanımlanmış adımların otomatik olarak izlenmesini ve yönetilmesini sağlar. Süreç takip otomasyonu genellikle bir dizi kural ve koşula dayalı olarak çalışır ve belirli bir süreçte hangi adımların gerçekleştirileceğini belirlemek için kullanılır.

Süreç takip otomasyonunda iş süreçleri genelinde belli olaylar meydana geldiğinde veya gelmediğinde önceden tanımlanmış eylemler tetiklenir. Hatırlatma özelliğinde ise kullanıcı işlem bazlı bir hatırlatma notu girerek gelecekte bir bildirimin gönderilmesini organize eder.

Süreç takip otomasyonunun kural ve eylem tanımlama ekranını kullanarak belirlediğiniz ekranlar ve iş süreçleri için tanımlama yapıyorsunuz. Örneklerle daha anlaşılır yapalım: Satış teklifi verdikten 3 gün sonra geçen teklifler için bildirim SMS’i gönder. Vadesine 1 gün kalan bir iş planı için sorumlularına hatırlatma e-postası gönder. Müşteri kartında şu alana şu değer seçildiğinde otomatik görev kaydı oluştur. 6 aydan fazla üzerinden zaman geçtiği halde açıklan satış fırsatlarını otomatik kapat.

Süreç takip otomasyonumuzun kural ve eylem tanımlama ekranı oldukça gelişmiştir. İhtiyaçlarınıza ve işinizin dinamiklerine özel olarak çok esnek kurallar ve tetiklenecek eylem adımları tanımlayabilirsiniz.

Popüler Özellikler

CRM çözümü genellikle kapsamlı yazılımı ve süreci ifade ederken, CRM özelliği, bu yazılımın içindeki belirli bir işlevselliği temsil eder. İşletmeler, ihtiyaçlarına göre CRM çözümlerini seçerken hangi özellikleri kullanacaklarını ve nasıl konfigüre edeceklerini dikkate alır.

ERM CRM özellikleri, her bir ERM CRM çözümünün derinliğini ve işlevselliğini artıran ve çıktılarını daha katma değerli hale getiren, işletmelere kendi çözümlerini inşa etmek için esneklik gücü veren yardımcı ve destekleyici araçlardır. Bazı özellikler (Örneğin Mobil CRM) tek başına size bir çözüm kadar yüksek katma değer sunar.

 

CRM Çözümleri Platformu

Hepsi bir arada, kullanıcı dostu, hazır CRM çözümlerimizi kolayca inceleyin.