Form Tasarım Sihirbazı

İşinizi özelleştirir.
Home » CRM Programı Çözümleri » Popüler Özellikler » Form Tasarım Sihirbazı
Form Tasarım Sihirbazıyla

Esnekliğin gücünü keşfedin.

form-tasarim-sihirbazi

Hazır formlara kendi şeklinizi verin.

Form tasarım sihirbazımızla CRM programının standart hazır formlarını şirketinizin iş dinamiklerine göre kod yazmadan şekillendirin.

Sınırların ötesine geçin!

Form tasarım sihirbazımız sayesinde hazır ve standart çözümlerimizi iş ihtiyaçlarınıza özel olarak hızlıca esnetin ve genişletin. Veri alanları liste değerlerini işinize uyarlayın. Yeni veri alanları ekleyerek veri derinliğinizi ve raporlarınızın analiz gücünü artırın.

Bizimle çalışmak için
çok nedeniniz var.

f_icon3-8

Avantajlarımız

20+ yıllık deneyimin ürünü hazır ve kapsamlı CRM çözümlerimizle müşterilerimiz tecrübeye ortak oldu.

Keşfet
f_icon1-8

Referanslarımız

300'den fazla müşterimiz ERM CRM çözümleriyle işlerini profesyonelce yönetmeye başladı.

Keşfet
f_icon4-8

Projelerimiz

500'den fazla projeyle müşterilerimiz hayatlarını kolaylaştırdı, işlerini büyüttü, rekabette öne geçti.

Keşfet
Müşteri
0 +
Proje
0 +
Kullanıcı
0 +
Yıllık Tecrübe
0 +

Biz Hazırız

ERM CRM'in harika özelliklerini keşfedin!

Canlı Demo İste

Form Tasarım Sihirbazı

CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) programlarında form tasarım sihirbazı, kullanıcıların kolayca özelleştirilmiş veri giriş formları oluşturmasını sağlayan bir araçtır. Bu sihirbazlar genellikle kullanıcı dostu bir ara yüze sahiptir ve teknik bilgi (kod bilgisi) gerektirmeden form oluşturmayı mümkün kılar.

Hayır. Sihirbazımız kod bilgisi gerektirmeden hazır formları özelleştirmenizi ve yeni form alanları yaratmanızı mümkün kılar.

ERM CRM platformu iş hayatının en çok yaşanan pratikleri baz alınarak tasarlanmış olup hazır çözümler içeren standart bir yapıya sahiptir. Fakat her şirketin kendine özgü iş kuralları mevcuttur. Form tasarım sihirbazı sayesinde hazır çözümlerimiz ve veri giriş formlarımız şirketlerin tekil ihtiyaçları ve iş dinamiklerine göre hızlıca uyarlanabilir.

Evet mümkündür. Ancak bunu önermiyoruz. Çünkü CRM programı içindeki formlara yeni veri giriş alanları eklemek veya var olanları çıkarmak, yetkileri düzenlemek, alanların liste değerlerini güncellemek kritik bir işlemdir. Admin yetkisinde bir kullanıcı tarafından artısı eksisi hesap edilerek değişikliklerin yapılması gerekir. Aksi halde bir süre sonra kullanıcı deneyimi, veri analizi ve raporlamalarda ciddi kalite ve tutarlılık sorunlarıyla karşılaşılır.

Popüler Özellikler

CRM çözümü genellikle kapsamlı yazılımı ve süreci ifade ederken, CRM özelliği, bu yazılımın içindeki belirli bir işlevselliği temsil eder. İşletmeler, ihtiyaçlarına göre CRM çözümlerini seçerken hangi özellikleri kullanacaklarını ve nasıl konfigüre edeceklerini dikkate alır.

ERM CRM özellikleri, her bir ERM CRM çözümünün derinliğini ve işlevselliğini artıran ve çıktılarını daha katma değerli hale getiren, işletmelere kendi çözümlerini inşa etmek için esneklik gücü veren yardımcı ve destekleyici araçlardır. Bazı özellikler (Örneğin Mobil CRM) tek başına size bir çözüm kadar yüksek katma değer sunar.

 

CRM Çözümleri Platformu

Hepsi bir arada, kullanıcı dostu, hazır CRM çözümlerimizi kolayca inceleyin.