Dashboard Tasarım Sihirbazı

Verilerle etkili yönetim
Home » CRM Programı Çözümleri » Popüler Özellikler » Dashboard Tasarım Sihirbazı
Dashboard Tasarım Sihirbazıyla

Tüm çıktılar elinizin altında

crm-programi-bayi-iliskileri-yonetimi

Tek bakışta operasyonlarınızın 360° görünümüne sahip olun.

Dashboard tasarım sihirbazıyla birbirinden harika gösterge panelleri (dashboards) hazırlayın.

İhtiyacınıza özel profesyonel dashboardlar tasarlayın.

Dashboard tasarım sihirbazıyla, ihtiyacınıza özel olarak şirketinizde farklı rollerde kullanıcılar için dilediğiniz kadar dashboard tasarlayabilirsiniz. Görsel zenginliğe sahip işlevsel grafikler, haritalar, tablolar, metinsel diyagramlar. Üstelik farklı veri kaynaklarından bilgileri CRM verilerinizle birleştirip özetleyebilirsiniz. Dashboard ekranlarından bir tıkla detay raporlara ve operasyon ekranlarına erişebilirsiniz.

Bizimle çalışmak için
çok nedeniniz var.

f_icon3-8

Avantajlarımız

20+ yıllık deneyimin ürünü hazır ve kapsamlı CRM çözümlerimizle müşterilerimiz tecrübeye ortak oldu.

Keşfet
f_icon1-8

Referanslarımız

300'den fazla müşterimiz ERM CRM çözümleriyle işlerini profesyonelce yönetmeye başladı.

Keşfet
f_icon4-8

Projelerimiz

500'den fazla projeyle müşterilerimiz hayatlarını kolaylaştırdı, işlerini büyüttü, rekabette öne geçti.

Keşfet
0 +
Müşteri
0 +
Proje
0 +
Kullanıcı
0 +
Yıllık Tecrübe

Biz Hazırız

ERM CRM'in harika özelliklerini keşfedin!

Canlı Demo İste

Dashboard Tasarım Sihirbazı

Dashboard (gösterge paneli, kontrol paneli), anahtar metrikler hakkında bir bakışta hızlı bir fikir sahibi olmak için raporları tek bir sayfada düzenlemenin etkili bir yoludur. Yazılım programlarının katma değerli olması için oldukça önemlidir.

 

CRM programlarında dashboard ekranları, kullanıcıların en önemli verilere tek bir bakışta erişebilmelerini sağlayan özelleştirilebilir görsel göstergeler ve grafikler içeren raporlardır. Bu ekranlar, üst yönetim, satış ve satış sonrası destek birimleri başta olmak üzere şirket kullanıcılarına, kritik önem taşıyan KPI’ları (anahtar performans göstergeleri) ve trendleri raporları organize ederek özet halinde gösterir.

Dashboard tasarım sihirbazımızla tasarlanan ekranların şirketlere faydalarını şu şekilde özetleyebiliriz:

  • Şirketin mevcut performansı hakkında anlık görünüm sunar.
  • Grafikler, tablolar ve görsel göstergeler kullanılarak karmaşık verilerin kolayca ve özet bir şekilde anlaşılmasını sağlar.
  • Hedef ve performansların izlenmesini kolaylaştırır.
  • Kullanıcılar, birden fazla kaynaktan veri toplamakla uğraşmadan, ihtiyaç duydukları tüm bilgilere tek bir ekrandan hızlıca erişebilir.
  • Zaman içindeki performansı izlemek ve trendleri belirlemek için birden fazla veri kümesini karşılaştırma imkanı sağlar.
  • Ekiplerin ortak hedeflere ulaşmak için iş birliğini kolaylaştırır.
  • Karar vericilere geliştirilmesi gereken alanlarla ilgili güçlü ön görüler sunar.
  • Aksiyon alınmayı bekleyen işlerin toplu halde görünümünü sunar ve hızlı eyleme geçmeyi sağlar.

Dashboard tasarım sihirbazıyla şirketteki farklı rollerde olan kullanıcılara özel dilediğiniz kadar dashboard ekranları tasarlayabilirsiniz. Ayrıca, güçlü raporlama araçlarına sahip olan ERM CRM ile oluşturulan tüm raporları hızlı bir şekilde dashboard ekranlarında görsel paneller halinde özet halde sunabilirsiniz.

ERM CRM’in en güçlü özelliklerden biri de sadece CRM içindeki verileri değil herhangi bir uygulamadaki veri kaynaklarını raporlara ve dashboard ekranlarına dönüştürme yeteneğidir. Bu yönüyle ERM CRM platformu şirketinizin içinde bir business intelligence (iş zekası) gibi de kullanılabilir. ERP, insan kaynakları, depo yönetim sistemi vb. veri kaynaklarındaki verileri CRM verileriyle birleştirip özel bir dashboard ekranı tasarlayabilir ve şirketinizin genel gidişatını tek bir yerden gözlemleyebilirsiniz.

Evet, mümkündür. ERP, insan kaynakları, kalite yönetim sistemi vb. herhangi bir uygulamanın veri tabanına bağlanarak bu verilerden raporlar ve dashboard ekranları üretmek kolaydır. Bu şekilde CRM içine üretilen verilerle diğer uygulamalardaki veriler birleştirilerek harika çıktılar elde edilebilir.

Popüler Özellikler

CRM çözümü genellikle kapsamlı yazılımı ve süreci ifade ederken, CRM özelliği, bu yazılımın içindeki belirli bir işlevselliği temsil eder. İşletmeler, ihtiyaçlarına göre CRM çözümlerini seçerken hangi özellikleri kullanacaklarını ve nasıl konfigüre edeceklerini dikkate alır.

ERM CRM özellikleri, her bir ERM CRM çözümünün derinliğini ve işlevselliğini artıran ve çıktılarını daha katma değerli hale getiren, işletmelere kendi çözümlerini inşa etmek için esneklik gücü veren yardımcı ve destekleyici araçlardır. Bazı özellikler (Örneğin Mobil CRM) tek başına size bir çözüm kadar yüksek katma değer sunar.

 

CRM Çözümleri Platformu

Hepsi bir arada, kullanıcı dostu, hazır CRM çözümlerimizi kolayca inceleyin.