Web Tabanlı CRM Programı

Sınırları ortadan kaldırır.
Home » CRM Programı Çözümleri » Popüler Özellikler » Web Tabanlı CRM Programı
Web Tabanlı CRM Programıyla

Her yerden her an işinizi yapın.

kolay-baglan-crm

Şirketinizin sınırlarının dışına çıkın!

Web tabanlı CRM programımızı kullanmak için şirket içinde olmanıza gerek yok.

Bağlanın ve hemen kullanmaya başlayın!

ERM CRM programını kullanmak için bilgisayarınızda kurmanıza gerek yok. Merkezi bir sunucuda kurulu olan programa web tarayıcılar ile bağlanıp hemen kullanmaya başlayın. Web teknolojilerinin kolaylığını ve özgürlüğünü yaşayın.

Destek operasyonlarınızı basitleştirin!

Web tabanlı CRM programımız kurulum gerektirmediğinden destek operasyonlarınızdan tasarruf edersiniz. Diğer şirket uygulamalarınıza kolayca entegre olursunuz. Yazılımı tek bir yerden otomatik olarak güncellersiniz.

Bizimle çalışmak için
çok nedeniniz var.

f_icon3-8

Avantajlarımız

20+ yıllık deneyimin ürünü hazır ve kapsamlı CRM çözümlerimizle müşterilerimiz tecrübeye ortak oldu.

Keşfet
f_icon1-8

Referanslarımız

300'den fazla müşterimiz ERM CRM çözümleriyle işlerini profesyonelce yönetmeye başladı.

Keşfet
f_icon4-8

Projelerimiz

500'den fazla projeyle müşterilerimiz hayatlarını kolaylaştırdı, işlerini büyüttü, rekabette öne geçti.

Keşfet
Müşteri
0 +
Proje
0 +
Kullanıcı
0 +
Yıllık Tecrübe
0 +

Biz Hazırız

ERM CRM'in harika özelliklerini keşfedin!

Canlı Demo İste

Web Tabanlı CRM Programı

Web tabanlı CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) programı, kullanıcıların bir web tarayıcısı aracılığıyla erişebilecekleri ve kullanabilecekleri bir CRM yazılımıdır. Programı kullanmak için kullanıcıların bilgisayarlarına herhangi bir uygulama indirmelerine ya da yüklemelerine gerek yoktur. Kullanıcılar web tarayıcıların adres kısmına yazdıkları bir URL ile programa erişir, kullanıcı adı ve şifre girerek programı kullanmaya başlar.

Hayır. Web tabanlı ve bulut tabanlı terimleri genellikle karıştırılan ancak farklı anlamları olan kavramlardır. İşte bu terimlerin farklılıkları:

Web Tabanlı (Web-based): Bir yazılımın web tarayıcısı aracılığıyla erişilebilir ve kullanılabilir olması anlamına gelir. Web tabanlı bir yazılım, bir web sunucusunda barındırılır ve kullanıcılar internet bağlantısı olan herhangi bir cihazdan (bilgisayar, tablet, akıllı telefon vb.) bu yazılıma erişebilirler. Web tabanlı yazılımlar, kullanıcıların bir uygulamayı yüklemelerine veya yerel olarak çalıştırmalarına gerek olmadan, sadece bir URL’ye erişerek kullanabilecekleri yazılımlardır.

Bulut Tabanlı (Cloud-based): Bir yazılımın bulut bilişim altyapısı üzerinde barındırıldığı ve kullanıcılara internet aracılığıyla sunulduğu anlamına gelir. Bulut tabanlı yazılımlar, bir servis sağlayıcının sunucularında barındırılır ve kullanıcılar abonelik tabanlı olarak (aylık veya yıllık kira ödeyerek) bu hizmetlere erişirler. Bulut tabanlı yazılımların sağladığı hizmetler, çoğunlukla uzaktan erişim, veri yedekleme, güvenlik, ölçeklenebilirlik ve güncelleme kolaylığı gibi avantajları içerir.

Özetle, web tabanlı bir yazılım, erişim yöntemi olarak web tarayıcısını kullanırken, bulut tabanlı bir yazılım, altyapı olarak bulut bilişim teknolojisini kullanarak hizmet verir.

ERM CRM programı web tabanlı olup aynı zamanda talep eden müşteriler için bulut altyapısında kiralama yöntemiyle de hizmet vermektedir.

CRM programımız şu an piyasada yaygın olarak kullanılmakta tüm tarayıcılarda (Google Chrome, Microsoft Edge, Safari, Mozilla Firefox, Opera vb.) güvenli bir şekilde çalışmaktadır.

Web tabanlı programlarında veri güvenliği daha bir önem arz etmektedir. Çünkü uygulamaya dünyanın her yerinden erişmek mümkün. Giriş aşamasında iki aşamalı doğrulama (two-factor authentication) özelliğini kullanıcılar aktif edebilirler. Güçlü şifre kontrolü ve yanlış şifre girişlerinde kullanıcı hesaplarının bloke edilmesi gibi ilave önlemler de mevcuttur.

Şunu da belirtmek isteriz ki CRM programımız çok sofistike sızdırmazlık testlerinden başarıyla geçti.

Popüler Özellikler

CRM çözümü genellikle kapsamlı yazılımı ve süreci ifade ederken, CRM özelliği, bu yazılımın içindeki belirli bir işlevselliği temsil eder. İşletmeler, ihtiyaçlarına göre CRM çözümlerini seçerken hangi özellikleri kullanacaklarını ve nasıl konfigüre edeceklerini dikkate alır.

ERM CRM özellikleri, her bir ERM CRM çözümünün derinliğini ve işlevselliğini artıran ve çıktılarını daha katma değerli hale getiren, işletmelere kendi çözümlerini inşa etmek için esneklik gücü veren yardımcı ve destekleyici araçlardır. Bazı özellikler (Örneğin Mobil CRM) tek başına size bir çözüm kadar yüksek katma değer sunar.

 

CRM Çözümleri Platformu

Hepsi bir arada, kullanıcı dostu, hazır CRM çözümlerimizi kolayca inceleyin.