Netsis ile Entegrasyon

Yaygın ERP ve Muhasebe Yazılımları ile Tam Entegrasyon
Home » CRM Programı Çözümleri » Entegrasyonlar » Netsis İle Entegrasyon

Netsis ile Entegrasyon Çözümü

Tek başına katma değer üreten iki teknolojik uygulama, bütünleşik (entegre) çalıştığında büyük bir sinerji ortaya çıkar. CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) ve ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) gibi şirket faaliyetlerinin tamamlayıcı fonksiyonlarını icra eden uygulamaların entegrasyonu ise bambaşka harika sonuçlar yaratır. Türkiye’nin en köklü CRM programı olan ERM CRM, Türkiye’nin özellikle orta büyüklükteki firma segmentinde en yaygın kullanılan ERP yazılımlarından biri olan Netsis ile çok güçlü ve hazır bir entegrasyona sahiptir.

crm-logo-netsis-mikro-entegrasyonlar
NETSİS İLE ENTEGRASYON ÇÖZÜMÜYLE

Verileriniz tutarlı ve güncel olsun!

Netsis ile Entegrasyonun

Benzersiz Avantajları

Güçlü entegrasyon motorumuzla uygulamalarınızın güçlerini birleştirin.

Graphics
01
Hazır entegrasyon ile hemen kullanmaya başlayın.

ERM CRM’in hazır pre-configüre altyapısı sayesinde 1 - 2 gün içinde Netsis yazılımını ERM CRM platformuna kod yazmadan hemen entegre edebilirsiniz. Hazır entegrasyonun bu kadar sürede gerçekleşmesi şirketler için büyük bir konfordur.

API working graphics
02
Çift yönlü entegrasyon ile güncel bilgileri yakalayın.

Netsis ile ERM CRM’in entegrasyonu çift yönlü olup veriler gerçek zamanlı olarak işlenir. Örneğin Netsis’ten ERM CRM’e müşteri bilgileri, stok kartları, cari hesap bilgileri; ERM CRM’den Netsis’e ise sipariş bilgilerinin aktarımı yapılır. Üstelik bu aktarım anlık ve otomatik olarak çift yönlü gerçekleşir. Bu şekilde her iki uygulamada veri tutarlılığı ve güncelliği garanti edilmiş olur.

03
İş verilerinize tek bir yerden hızlı ve kolay erişin.

Entegre bir sistem, kullanıcıların iş verilerine tek bir ara yüzden hızlı ve kolay erişmesini sağlar. Bu durum, iş süreçlerini hızlandırır, müşteri hizmetlerini geliştirir ve veriye dayalı karar alma sürecini iyileştirir.

04
Tam entegrasyonun büyük avantajlarından yararlanın.

Çift yönlü, gerçek zamanlı, hazır ve tam entegrasyon olunca kullanıcılar iki uygulamayı bir bütünün parçaları gibi aynı anda güvenle kullanır. Çalışanlarınızın üretkenliği ve mutluluğu artar. İş süreçleriniz hızlanır.

Bizimle çalışmak için
çok nedeniniz var.

f_icon3-8

Avantajlarımız

20+ yıllık deneyimin ürünü hazır ve kapsamlı CRM çözümlerimizle müşterilerimiz tecrübeye ortak oldu.

Keşfet
f_icon1-8

Referanslarımız

300'den fazla müşterimiz ERM CRM çözümleriyle işlerini profesyonelce yönetmeye başladı.

Keşfet
f_icon4-8

Projelerimiz

500'den fazla projeyle müşterilerimiz hayatlarını kolaylaştırdı, işlerini büyüttü, rekabette öne geçti.

Keşfet
Müşteri
0 +
Proje
0 +
Kullanıcı
0 +
Yıllık Tecrübe
0 +

Biz Hazırız

İşinizi ERM CRM ile büyütün.

Canlı Demo İste

Netsis ile Entegrasyon

Entegrasyon çözümümüz hazır olup herhangi bir kod yazmadan 1 günden daha az bir süre içinde hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

ERM CRM ile Netsis arasında çift yönlü, gerçek zamanlı ve tüm verilerin paylaşımını içeren kapsamlı bir entegrasyonu ifade ediyoruz.

Her türlü veri türü çift yönlü olarak iki uygulama arasında aktarılır ve güncellenir. Örneğin, müşteri, ürün, fiyat, malzeme, cihaz, cari ekstreler, sipariş, fatura, ödeme, tahsilat bilgileri çift yönlü aktarılır. Gerçek zamanlı stok, bakiye, risk bilgilerine bakılabilir. Anlık raporlama ve analiz yapılabilir.

7+ yıldır onlarca müşterimizde sorunsuz bir şekilde yüksek performans ile çalışmaktadır.

Birçok faydası içinde öne çıkanlar şunlardır:

 • Veri tutarsızlıkları ortadan kalkar.
 • İki uygulama arasında manuel veri aktarımlarının yaratacağı zaman kayıpları ve hatalı işlemler son bulur.
 • İş süreçleri hızlanır.
 • Eksik veya güncel olmayan bilgilerin yarattığı riskler azalır.
 • Raporlama ve analizlerin güncelliği ile karar verme süreçleri iyileşir.
 • Müşteri hizmetlerinde iletişim aksaklıkları düzelir.
 • Her iki uygulamanın tamamlayıcı çözümleri daha etkili iş sonuçları üretir.
 • Kullanıcıların uygulamalara olan güvenleri ve kullanma motivasyonları artar.
 • Çalışan mutluluğu ve üretkenliği artar.

Entegrasyonlar

ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) ve CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) uygulamaları farklı ihtiyaçları karşılayan iki farklı tür yazılımdır ve her ikisinin de kendi benzersiz işlevleri vardır. Bu 2 alanı birleştirmeye çalışan büyük yazılımlar çoğunlukla başarısız olmuşlardır. Bunun en önemli nedeni her iki uygulamanın farklı iş süreçlerine, farklı kullanıcı gruplarına ve farklı veri türlerine odaklanmalarıdır.

ERP yazılımları, envanter yönetimi, tedarik zinciri, finansal muhasebe gibi geniş iş operasyonlarını içerirken, CRM programları, ilişki yönetimine öncelik verip müşteri, tedarikçi, iş ortağı ilişkilerini geliştirme, pazarlama aktivitelerini organize etme, satışları artırma ve satış sonrası hizmetleri optimize etme odaklıdır.

Bu yüzden işletmeler için en rasyonel olanı ihtiyaçlarına uygun ayrı CRM ve ERP yazılımları kullanıp bunları entegre ederek daha verimli kullanmaktır.

ERP ve CRM’nin farklı odakları ve kullanım senaryoları vardır. Birbirleriyle rakip değil tamamlayıcı ürünlerdir. Entegre edilmediklerinde bu uygulamalardan sağlanan faydalar azalacak, yazılım kaynaklarının verimliliği düşecektir. Kullanıcı deneyimi açısından birbirleriyle konuşan uygulamaları veri tutarsızlığı yaşamadan kullanmak son derece konforludur.

Hazır olmaları, çift yönlü olmaları, kurulum gerektirmeden konfigürasyon ayarları yaparak hemen kullanılmaya başlanmalarıdır.

ERM CRM’in Google uygulamalarıyla entegrasyonu sayesinde aşağıdaki faydalar ortaya çıkar:

 • Veri tutarlılığını artırır, verilerin güncel ve doğru kalmasını sağlar.
 • Toplantıları, randevuları ve etkinlikleri daha verimli bir şekilde planlayıp takip etmenizi sağlar. Zaman yönetiminizi etkin ve verimli kılar.
 • Mobil ve web tabanlı uygulama ile müşteri bilgilerine ve iletişimlerine her zaman ve her yerden erişim sağlar.
 • Müşterilerle olan iletişimi kolaylaştırır. E-postaları doğrudan CRM içinde gönderme ve alabilme, müşterilerle daha hızlı ve etkili bir şekilde iletişim kurmanıza yardımcı olur.
 • Bütünleşmiş veriler, daha kapsamlı raporlar ve analizler oluşturmanıza olanak tanır.
 • Google Harita entegrasyonuyla müşterilerinizi, tedarikçileriniz, iş ortaklarınızı daha kolay bulabilir ve ziyaret edebilirsiniz.
 • Google Drive ile verilerinizi güvenli bir şekilde saklayıp paylaşabilirsiniz.
 • Bütünleşik bir sistem, ekip üyeleri arasında iş birliğini artırır. Ortak projeleri ve etkinlikleri daha kolay planlamanıza ve yönetmenize olanak tanır.
 • Entegrasyon size zaman kazandırır, manuel işlemleri azaltır, iş akışı verimliliğinizi artırır.

CRM Çözümleri Platformu

Hepsi bir arada, kullanıcı dostu, hazır CRM çözümlerimizi kolayca inceleyin.