SAP ile Entegrasyon

Yaygın ERP ve Muhasebe Yazılımları ile Tam Entegrasyon
Home » CRM Programı Çözümleri » Entegrasyonlar » SAP İle Entegrasyon

SAP ile Entegrasyon Çözümü

Kendi başına yüksek katma değer yaratan her biri farklı işletme ihtiyacını karşılayan biri CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) biri de ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) yazılım uygulaması, bir araya geldiklerinde toplam katma değerlerinin çok üzerinde şaşırtıcı iş sonuçları üretiyor. Türkiye’nin köklü CRM çözümü ERM CRM, dünyanın en yaygın ERP yazılımı olan SAP ile entegre çalıştığında, işinizi büyütmek ve rekabet gücünüzü artırmak için ihtiyacınız olan gücü size sağlıyor.

crm-hazır-ve-uyarlanabilir entegratör
SAP İLE ENTEGRASYON ÇÖZÜMÜYLE

Uygulamalarınızın gücünü katlayın.

SAP ile Entegrasyonun

Benzersiz Avantajları

Hazır entegrasyon motorumuzla teknolojik uygulamalarınızın gücünü katlayın.

Graphics
01
Hazır entegrasyonun avantajlarını yakalayın.

ERM CRM'in hazır ve kapsamlı pre-konfigüre altyapısı sayesinde SAP yazılımını ERM CRM platformuna kod yazmadan kısa bir süre içinde kolayca entegre edebilirsiniz. Bu hızlı ve sorunsuz entegrasyon, şirketiniz için büyük bir avantaj sağlayarak iş süreçlerinizi hızlandırır ve hayatınızı kolaylaştırır.

API working graphics
02
Çift yönlü entegrasyon ile bilgileriniz güncel ve tutarlı kalsın.

SAP ile ERM CRM arasındaki mükemmel entegrasyon, verilerin akışını her iki yönde gerçek zamanlı ve otomatik olarak yönetir. Örneğin, SAP'den ERM CRM'e müşteri bilgileri, stok kartları ve cari hesap bilgileri aktarılırken, ERM CRM'den SAP'e sipariş bilgileri iletilir. Bu şekilde, her iki uygulamada veri tutarlılığı ve güncelliği kesintisiz olarak korunur ve işletmeniz daha hızlı ve verimli bir şekilde işler.

03
Çalışanlarınızın iş performanslarını yükseltin.

CRM ve ERP uygulamalarınız arasında çift yönlü, gerçek zamanlı, hazır ve tam entegrasyon sağlandığında, kullanıcılar birbirini destekleyen ve tamamlayan bu iki uygulamayı güvenle ve zahmetsizce kullanırlar. Bu, çalışanlarınızın daha verimli olmasını, işe daha bağlı olmalarını ve iş performanslarının artmasını sağlar.

04
İş verilerinize tek bir yerden hızlı ve kolay erişin.

Entegre bir sistem, iş verilerinize hızlı ve kolay erişim sunarak iş süreçlerinizi optimize eder. Bu entegrasyon, müşteri hizmetlerinizi geliştirirken aynı zamanda veri tabanlı karar alma sürecinizi büyük ölçüde iyileştirir. Sonuç olarak, işletmeniz daha verimli çalışır ve rekabetçi avantaj elde eder.

Bizimle çalışmak için
çok nedeniniz var.

f_icon3-8

Avantajlarımız

20+ yıllık deneyimin ürünü hazır ve kapsamlı CRM çözümlerimizle müşterilerimiz tecrübeye ortak oldu.

Keşfet
f_icon1-8

Referanslarımız

300'den fazla müşterimiz ERM CRM çözümleriyle işlerini profesyonelce yönetmeye başladı.

Keşfet
f_icon4-8

Projelerimiz

500'den fazla projeyle müşterilerimiz hayatlarını kolaylaştırdı, işlerini büyüttü, rekabette öne geçti.

Keşfet
Müşteri
0 +
Proje
0 +
Kullanıcı
0 +
Yıllık Tecrübe
0 +

Biz Hazırız

İşinizi ERM CRM ile büyütün.

Canlı Demo İste

SAP ile Entegrasyon

SAP çözüm ortağınız firmayla yapacağımız entegrasyon çalışmasında, kapsama göre, entegrasyon tesis etme süresi değişmektedir.

ERM CRM ile SAP arasında çift yönlü, gerçek zamanlı ve ihtiyaç halinde tüm verilerin paylaşımını içeren tam teşekküllü bir entegrasyonu size sunuyoruz.

Her türlü veri türü çift yönlü olarak iki uygulama arasında aktarılabilir ve güncellenebilir. Örneğin, müşteri, ürün, fiyat, malzeme, cihaz, cari ekstreler, sipariş, fatura, ödeme, tahsilat bilgileri çift yönlü aktarılır. Anlık stok, bakiye, risk bilgilerine bakılabilir. Gerçek zamanlı raporlama ve analizler yapılabilir.

Evet, entegrasyon yaptığımız müşterilerimizde sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

İki güçlü uygulamanın entegrasyonu işletmeler için büyük avantajlar sağlar. Öne çıkan faydalar şu şekildedir:

 • Veri tutarsızlıkları ortadan kalkar.
 • Manuel veri aktarımları son bulur.
 • Zamandan ve işgücünden tasarruf edilir.
 • İş süreçleri hızlanır ve optimize olur.
 • İş verimliliği yükselir.
 • Operasyonel ve ticari riskler azalır.
 • Raporlama ve karar verme gücü artar
 • Müşteri hizmetlerinde iletişim kalitesi artar
 • Tamamlayıcı teknolojik uygulamaların faydası katlanır.
 • Kullanıcı güveni ve motivasyonu artar.
 • Çalışan mutluluğu ve üretkenliği artar.

 

Entegrasyonlar

ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) ve CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) uygulamaları farklı ihtiyaçları karşılayan iki farklı tür yazılımdır ve her ikisinin de kendi benzersiz işlevleri vardır. Bu 2 alanı birleştirmeye çalışan büyük yazılımlar çoğunlukla başarısız olmuşlardır. Bunun en önemli nedeni her iki uygulamanın farklı iş süreçlerine, farklı kullanıcı gruplarına ve farklı veri türlerine odaklanmalarıdır.

ERP yazılımları, envanter yönetimi, tedarik zinciri, finansal muhasebe gibi geniş iş operasyonlarını içerirken, CRM programları, ilişki yönetimine öncelik verip müşteri, tedarikçi, iş ortağı ilişkilerini geliştirme, pazarlama aktivitelerini organize etme, satışları artırma ve satış sonrası hizmetleri optimize etme odaklıdır.

Bu yüzden işletmeler için en rasyonel olanı ihtiyaçlarına uygun ayrı CRM ve ERP yazılımları kullanıp bunları entegre ederek daha verimli kullanmaktır.

ERP ve CRM’nin farklı odakları ve kullanım senaryoları vardır. Birbirleriyle rakip değil tamamlayıcı ürünlerdir. Entegre edilmediklerinde bu uygulamalardan sağlanan faydalar azalacak, yazılım kaynaklarının verimliliği düşecektir. Kullanıcı deneyimi açısından birbirleriyle konuşan uygulamaları veri tutarsızlığı yaşamadan kullanmak son derece konforludur.

Hazır olmaları, çift yönlü olmaları, kurulum gerektirmeden konfigürasyon ayarları yaparak hemen kullanılmaya başlanmalarıdır.

ERM CRM’in Google uygulamalarıyla entegrasyonu sayesinde aşağıdaki faydalar ortaya çıkar:

 • Veri tutarlılığını artırır, verilerin güncel ve doğru kalmasını sağlar.
 • Toplantıları, randevuları ve etkinlikleri daha verimli bir şekilde planlayıp takip etmenizi sağlar. Zaman yönetiminizi etkin ve verimli kılar.
 • Mobil ve web tabanlı uygulama ile müşteri bilgilerine ve iletişimlerine her zaman ve her yerden erişim sağlar.
 • Müşterilerle olan iletişimi kolaylaştırır. E-postaları doğrudan CRM içinde gönderme ve alabilme, müşterilerle daha hızlı ve etkili bir şekilde iletişim kurmanıza yardımcı olur.
 • Bütünleşmiş veriler, daha kapsamlı raporlar ve analizler oluşturmanıza olanak tanır.
 • Google Harita entegrasyonuyla müşterilerinizi, tedarikçileriniz, iş ortaklarınızı daha kolay bulabilir ve ziyaret edebilirsiniz.
 • Google Drive ile verilerinizi güvenli bir şekilde saklayıp paylaşabilirsiniz.
 • Bütünleşik bir sistem, ekip üyeleri arasında iş birliğini artırır. Ortak projeleri ve etkinlikleri daha kolay planlamanıza ve yönetmenize olanak tanır.
 • Entegrasyon size zaman kazandırır, manuel işlemleri azaltır, iş akışı verimliliğinizi artırır.

CRM Çözümleri Platformu

Hepsi bir arada, kullanıcı dostu, hazır CRM çözümlerimizi kolayca inceleyin.