Mobil CRM Uygulamaları

İşinizin kontrolü avuçlarınızda
Home » CRM Programı Çözümleri » Popüler Özellikler » Mobil CRM Uygulamaları
Mobil CRM Uygulamalarıyla

İşinizi cebinizden yönetin.

mobil-crm-uygulamalar

İşiniz parmak uçlarınızda

Play Store veya Apple Store’dan smartClick mobil uygulamamızı indirin, işinizin kontrolünü avuçlarınızın içine alın.

Masaüstünden mobil iş kolaylığına geçin.

Uygulama mağazalarından smartClick çözümümüzü indirmeye gerek olmadan da ERM CRM platformunun mobil responsive (duyarlılık) özelliği sayesinde masaüstü bilgisayarlarınızda yaptığınız her şeyi mobil cihazlarınızda (tablet, akıllı telefon vb.) kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bizimle çalışmak için
çok nedeniniz var.

f_icon3-8

Avantajlarımız

20+ yıllık deneyimin ürünü hazır ve kapsamlı CRM çözümlerimizle müşterilerimiz tecrübeye ortak oldu.

Keşfet
f_icon1-8

Referanslarımız

300'den fazla müşterimiz ERM CRM çözümleriyle işlerini profesyonelce yönetmeye başladı.

Keşfet
f_icon4-8

Projelerimiz

500'den fazla projeyle müşterilerimiz hayatlarını kolaylaştırdı, işlerini büyüttü, rekabette öne geçti.

Keşfet
Müşteri
0 +
Proje
0 +
Kullanıcı
0 +
Yıllık Tecrübe
0 +

Biz Hazırız

İşinizi kolaylaştıran mobil çözümler

Canlı Demo İste

Mobil CRM Uygulamaları

Mobil CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) uygulaması, bir CRM sisteminin mobil cihazlarda (akıllı telefonlar ve tabletler) çalışan bir versiyonudur. Bu uygulamalar, genelde Android ve iOS tabanlı geliştirilir, uygulama pazarlarından (Play Store, Apple Store vb.) indirilerek kullanılır. İşletmelerin müşteri ilişkilerini, satış faaliyetlerini, pazarlama kampanyalarını, müşteri iletişimini ve diğer ilişkili işlemleri her yerden ve her an yönetmelerine olanak tanır.

iOS için Apple Store’da “smartClick CRM” yazarak; Android için Play Store’da “smartClick For Android” yazarak Mobil CRM uygulamamızı indirerek kullanabilirsiniz. Demo versiyonunu kullanmak için bizimle iletişime geçin.

Android uygulamamız native (platforma özgü geliştirme) özelliğine sahiptir. Aynı zamanda uygulama içinden web tarayıcı özelliğine geçiş de yapılabilir. iOS uygulamamız ise web tarayıcı içinde çalışmaktadır.

Hayır. ERM CRM platformunun tüm ekranları mobil duyarlı (responsive) olarak tasarlandı. Uygulama mağazalarından mobil uygulamalarımızı yüklemeden de web tarayıcınız üzerinden URL adresi, kullanıcı adı ve şifre bilgilerinizle CRM programımızı kullanabilirsiniz. Yalnız bunun için öncesinde bizimle CRM çözümlerimiz için kiralama veya satın alma anlaşması yapmanız gerekmektedir.

ERM CRM platformu, temel CRM uygulamalarından en sofistike CRM işlemlerine kadar birçok çözümü içinde barındırmaktadır. Akıllı telefonların ekran büyüklükleri dikkate alındığında tüm CRM operasyonlarının cep telefonlarından yürütmeye çalışmak kullanışlı olmayacaktır. Temel CRM uygulamalarını (Müşteri, fırsat, çağrı, temel teklif, aktivite yönetimi vb.) mobil uygulamalarımız içinden kolaylıkla yürütebilirsiniz. Ayrıca, dashboard ekranları üzerinden iş çıktılarınızın özetlerini rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Popüler Özellikler

CRM çözümü genellikle kapsamlı yazılımı ve süreci ifade ederken, CRM özelliği, bu yazılımın içindeki belirli bir işlevselliği temsil eder. İşletmeler, ihtiyaçlarına göre CRM çözümlerini seçerken hangi özellikleri kullanacaklarını ve nasıl konfigüre edeceklerini dikkate alır.

ERM CRM özellikleri, her bir ERM CRM çözümünün derinliğini ve işlevselliğini artıran ve çıktılarını daha katma değerli hale getiren, işletmelere kendi çözümlerini inşa etmek için esneklik gücü veren yardımcı ve destekleyici araçlardır. Bazı özellikler (Örneğin Mobil CRM) tek başına size bir çözüm kadar yüksek katma değer sunar.

 

CRM Çözümleri Platformu

Hepsi bir arada, kullanıcı dostu, hazır CRM çözümlerimizi kolayca inceleyin.