Teklif Hazırlama Programı

Tekliflerinizi hızlıca satışa dönüştürür.

Teklif Hazırlama Programı

Teklif hazırlama satışın en kritik aşamalarından biridir. Her teklif içerik olarak müşterinize verdiğiniz bir taahhüt ve görünüm olarak da şirketinizin kurumsal duruşudur. Bir müşteriye teklif verme aşamasına gelmek, öncesinde zaman ve yoğun emek gerektiriyor. Teklif sürecinin iyi yönetilmesi bu emek ve maliyetlerin değerini daha da artırıyor. Kapsamlı ve esnek teklif hazırlama programımızla çözümümüzle teklif hazırlama sürecinizi uçtan uca zahmetsizce yönetin ve dijital hale getirin. Profesyonel görünümlü, hızlı ve hatasız teklifler hazırlayın. Kolaylıkla müşterilerinize gönderin ve sonuçlarını etkili bir şekilde takip edin.

crm-programi-teklif-otomasyonu-yonetimi
crm-programi-teklif-formu
crm-programi-Teklif-otomasyonu-infografik
Featured Image

Teklif hazırlama sürecinizi uçtan uca yönetin.

Hazır teklif şablonlarından hızlıca profesyonel teklifler oluşturun. Taslak teklifler için şirket içi onay ve revize süreçlerini işletin. Nihai teklifleri kolaylıkla müşterilere e-posta gönderin ve sonuçlarını takip edin. Müşterilerinizin ilgi düzeylerini izleyin ve revize taleplerini yönetin. Teklif sunulduktan sonra kurumsal temaslarınızı sisteme kaydedin. Kurallarını sizin oluşturacağınız otomatik hatırlatmalarla teklif hazırlama sürecinin baştan sona etkinliğini artırın.

Featured Image

Teklif hazırlama sürecinizi dijitalleştirin.

Teklif hazırlama programımızla uzun, kompleks ve çok aşamalı teklif hazırlama sürecinizi tek bir platform üzerinden, fiziksel dokümanları ve gereksiz e-posta trafiğini ortadan kaldırarak zahmetsizce yönetin. Teklif hazırlama sürecinizin 360 derece görünümüne sahip olun. Kağıtsız çalışın. Kurumsal teklif altyapınızı zamanla güçlendirin. Tüm tekliflerinizi tek bir yere toplayın. Gönderdiğiniz tekliflere her yerden ve her cihazdan güvenle ulaşın.

Featured Image

Daha hızlı ve profesyonel teklifler hazırlayın.

Teklif hazırlama programımızın altyapısını kullanarak şirketinizin kurumsal kimliğini yansıtacak şekilde profesyonel tasarıma ve zengin görsel içeriğe sahip teklif şablonları ve formatları hazırlayın. Bu şablonların değişken alanlarını ERM CRM veya ERP sisteminizden otomatik olarak doldurun. Geçmiş müşteri tekliflerini kopyalayıp revize ederek hızlıca hazır tekliflere dönüştürün. Daha çok müşteriye daha hızlı teklifler gönderin.

Featured Image

Proforma formatında otomatik teklifler hazırlayın.

Teklif hazırlama programımız ile müşteri, ürün, miktar, fiyat, iskonto, teklif şartları vb. değişken verileri ERM CRM veya entegre ERP uygulamalarınız içinden (SAP, Logo, Netsis, Mikro, Uyumsoft, ETA, IFS vs.) çekerek tekliflerinizi otomatik olarak oluşturun. Önceden belirlediğiniz fiyat ve iskonto kurallarına göre proforma formatında teklifler hazırlayın. Stok kontrolleri ve otomatik fiyatlandırma yapın. Dilerseniz otomatik hazırlanan tekliflerde manuel güncellemeler yapın. Ürün ağaç yapısı ve ürün konfigürasyonu altyapısıyla teklif maliyeti ve karlılığınızla ilgili alternatif senaryolar oluşturun. Yabancı para üzerinden tekliflerde güncel kurlar üzerinden otomatik dönüşümlerin kolaylığından yararlanın. Dilerseniz tekliflerinizi hemen siparişe dönüştürün.

TEKLİF HAZIRLAMA PROGRAMIYLA

Satış döngünüzü hızlandırın.

Featured Image

Hatasız ve eksiksiz teklifler hazırlayın.

Teklif hazırlama programımızla manuel, karmaşık ve hesap gerektiren işlemleri otomatikleştirin ve merkezi verileri kullanın. Tekliflerinizdeki hesaplama hatalarını ortadan kaldırın. Tekliflerinizde tutarlılığı ve kurumsal bütünlüğü sağlayın. Tüm ekibinizin aynı yerden aynı kurallar içinde teklifler oluşturmasını garantileyin. Yeni ekip üyelerinin bile ilk günden aynı kalitede teklif göndermesini sağlayın.

Featured Image

Farklı teklif tiplerini zahmetsizce hazırlayın.

Maliyet bazlı teklifler mi oluşturacaksınız? Aynı projeye birden fazla alternatif teklifler mi hazırlayacaksınız? Farklı formatlarda kurumsal teklifler mi göndermek istiyorsunuz? Teklif tipi ve formatı ne olursa olsun teklif hazırlama programımız özelleştirilebilir altyapısı ve fonksiyon çeşitliliği sayesinde farklı ihtiyaçlarınıza cevap verir. Üstelik teklif şablonlarınızı bir kere kaydeder ve benzer ihtiyaçlar için revizyonlar yaparak hızlıca yeni teklifler oluşturabilirsiniz.

Featured Image

Teklif hazırlarken ekip iş birliğinden yararlanın.

Teklif hazırlama programımız ekip halinde aynı teklif üzerinde çalışmaya imkan veren ve onay sürecini destekleyen esnek bir altyapıya sahiptir. Bir teklifi ekip üyeleri yetki düzeylerine göre hem anlık olarak takip edebilir hem de önceden belirlenen kurallara göre gerekli revizyon ve yorumlarda bulunabilirler. Teklif son şeklini alıncaya kadar ekip üyelerinin ortak aklıyla derinleştirilir, herkesin katkısı tarihçeye kaydedilir, fiyat ve içerikle ilgili gerekli onay aşamaları tamamlanır. Daha kaliteli ve ticari riskleri daha az teklifler oluşturulur.

Featured Image

Teklif hazırlama sürecinizin performansını izleyin ve analiz edin.

Bir teklifin hazırlanmasından müşterinin teklife olumlu veya olumsuz cevap vermesine kadar birçok aşama ve etkileşim vardır. Teklif hazırlama programımızın dashboard, izleme listeleri ve raporlama araçlarını kullanarak bu dinamik süreci ihtiyacınıza özel olarak anlık izleyin, raporlayın ve analiz edin. Tıkanan aşamalara müdahale edin, geliştirilmesi gereken hususları belirleyin ve iyileştirme adımlarını uygulayın. Böylece satış döngünüzü hızlandırarak daha fazla satış kapatın.

TEKLİF HAZIRLAMA PROGRAMIYLA

Teklif hazırlamayı otomatikleştirin.

Bizimle çalışmak için
çok nedeniniz var.

f_icon3-8

Avantajlarımız

20+ yıllık deneyimin ürünü hazır ve kapsamlı CRM çözümlerimizle müşterilerimiz tecrübeye ortak oldu.

Keşfet
f_icon1-8

Referanslarımız

300'den fazla müşterimiz ERM CRM çözümleriyle işlerini profesyonelce yönetmeye başladı.

Keşfet
f_icon4-8

Projelerimiz

500'den fazla projeyle müşterilerimiz hayatlarını kolaylaştırdı, işlerini büyüttü, rekabette öne geçti.

Keşfet
Müşteri
0 +
Proje
0 +
Kullanıcı
0 +
Yıllık Tecrübe
0 +

Biz Hazırız

Tekliflerinizi ERM CRM ile güçlendirin.

Canlı Demo İste

Teklif Hazırlama Programı

Teklif yönetimi veya teklif otomasyonu şirketlerin müşterilere veya potansiyel müşterilere sunacakları tekliflerin oluşturulması, onaylanması, gönderilmesi, takip edilmesi ve analiz edilmesi sürecini ifade eder.

 • Teklif hazırlama ve sunma sürecini otomatikleştirir, manuel ve tekrar eden işleri basitleştirir, zamandan ve kaynaklardan tasarruf edersiniz.
 • Teklif hazırlama sürecini uçta uca yönetir, takip eder ve 360 derece izleyebilirsiniz.
 • Teklif hazırlama sürecinizi dijitalleştirerek tek bir platform üzerinden yönetirsiniz.
 • Daha hızlı teklifler hazırlayarak satış döngünüzü azaltırsınız.
 • Daha doğru ve hatasız teklifler hazırlayarak ticari risklerinizi azaltırsınız.
 • Profesyonel, görsel açıdan etkileyici kurumsal teklifler hazırlayarak müşteri deneyimini iyileştirirsiniz.
 • Müşteri kartı, fırsat ve teklifleri bütünleşik olarak kaydeder ve tek bir yerden takip edersiniz.
 • ERP programlarıyla teklif hazırlama programımızın iki yönlü entegrasyonunun sinerjisinden yararlanırsınız.
 • Farklı teklif tipleri hazırlayabilir, aynı teklifin alternatif versiyonlarını hızlıca üretebilirsiniz.
 • Teklifleriniz üzerinde ekip halinde çalışır, revizyonları birlikte yönetir ve teklif içeriklerinizin daha nitelikli ve müşteri odaklı olmasını sağlarsınız.
 • Daha iyi müşteri deneyimi sağlayarak satış kapama oranınızı iyileştirirsiniz.
 • Takip edilmediği ve zamanında müşteriye dönülmediği için kaçan fırsatları ortadan kaldırırsınız.
 • Tekliflerinize karşı müşteri ilgisini ve tekliflerinizin satışa dönüşme performansını analiz edersiniz.

CRM platformumuz içinde yer alan “teklif hazırlama programının” en güçlü yönü fonksiyonel derinlik açısından son derece kapsamlı ve şirket ihtiyaçlarına göre kolaylıkla uyarlanabilir olmasıdır. Çözümümüz yüzlerce projeden damıtılan tecrübelerle 20+ yıllık bir uzmanlığın birikimiyle geliştirildi ve hazır bir ürün haline getirildi. Teklif hazırlama programımızın sunduğu bazı fonksiyonlar onun daha popüler hale gelmesine katkıda bulundu. Öne çıkan fonksiyonlar şunlardır:

 • Teklif hazırlama sürecini dijitalleştirme
 • Teklif hazırlama sürecinde onay akışlarıyla ekip iş birliğine imkan tanıma
 • Her türlü içerik, derinlik ve görsellikte (kapak sayfası, teklif özeti, ürün görselleri, ürün teknik özellikleri vs.) teklif şablonları hazırlama ve hızlıca üretme
 • Farklı dillerde ve farklı para birimlerinde teklifler hazırlama
 • Proforma formatında teklifler hazırlama
 • Oluşturulan tekliflerin hazır entegrasyonlar sayesinde Mikro, Netsis, Logo Tiger gibi muhasebe programlarına kolaylıkla aktarma
 • Geçmiş teklifleri, tekliflerin tarihçelerini, revizyon aşamalarını ve e-posta ile gönderme süreçlerini kolaylıkla izleyebilme
 • Daha önce oluşturulmuş benzer tekliflerden hızlı ve kolayca yeni teklifler hazırlama
 • Teklifleri ekiyle birlikte PC veya cep telefonunuzdan tanımlı e-postalara otomatik gönderebilme
 • Hazırlanan teklifleri hemen siparişe dönüştürebilme

Satışlarını ve müşterilerini artırmak, gelirlerini büyütmek isteyen her şirket için teklif hazırlama programımız harika bir çözümdür. Özellikle teklif frekansı yüksek, farklı teklif tiplerine sahip ve teklif hazırlama süreçleri uzun olan şirketler için zaruri bir ihtiyaçtır.

Teklif hazırlama programımız hazır bir çözüm olup kısa sürede işletmelerin ihtiyaçlarına göre uyarlanıp hemen uygulamaya alınabilir.

Satış İçin CRM

Satış için CRM çözümleri, satış fırsatlarınızı daha etkili yönetmenize, tekliflerinizi ve sözleşmelerinizi daha hızlı ve profesyonel hazırlamanıza, satış süreçlerinizi optimize etmenize ve satış gücünüzün performansını analize edip güçlendirmenize ve müşterilerinizle olan etkileşimlerinizi takip etmenize, müşteri verilerinizi yönetmenize yardımcı olan yazılım ve araçlardır.

CRM satış çözümlerimizin işletmenize sağladığı katkıları şu şekilde özetleyebiliriz:

 • Satış süreçlerinizi optimize eder.
 • Daha hızlı ve profesyonel teklif ve sözleşme hazırlamanızı sağlar.
 • Müşteri ve bayi ilişkilerinizi güçlendirir.
 • Satış fırsatlarınızın satışa dönme oranını artırır.
 • Satış gücünüzün iş birliği ve koordinasyonunu kolaylaştırır.
 • Müşteri verilerinizi merkezi bir yerde tutar.
 • Satış performansınız için güçlü analiz ve raporlama araçları sunar.
 • Daha iyi satış tahminleri yapmanıza yardımcı olur.
 • Saha ekiplerinizin mobil ve web tabanlı çözümlerimizle operasyonlarını zamanında ve yerinde yönetmesini sağlar.

CRM satış çözümlerimizi özel ve farklı yapan temel özellikler şunlardır:

 • Çok fazla çözüm seçeneğinin olması
 • ERM CRM’in kapsamlı çözümleriyle tek bir platform üzerinde bütünleşik çalışması
 • Günlük uygulamalarınıza ve yaygın kullanılan ERP yazılımlarına kolaylıkla entegre olması
 • Firmanızın özel ihtiyaçlarına göre hızlıca uyarlanabilmesi ve size özel süreçlerin tasarlanabilmesi
 • Dashboard, raporlama ve veri izleme altyapısının gelişmiş olması
 • Kullanımının kolay olması
 • 20+ yıldır her sektörden her büyüklükte firmada çalışıyor olması ve sürekli geri bildirimlerle fonksiyonel derinliğinin artırılması

Evet, çözümlerimiz kullanıma hazırdır. Yapacağımız sadece şirket ihtiyaçlarınıza göre CRM satış çözümlerimizi kısa süre içinde size uyarlayıp özelleştirmektir.

CRM Çözümleri Platformu

Hepsi bir arada, kullanıcı dostu, hazır CRM çözümlerimizi kolayca inceleyin.