Pazarlama Kampanyaları Yönetimi

Satış için kaliteli fırsatlar üretir.
Home » CRM Programı Çözümleri » Pazarlama İçin CRM » Pazarlama Kampanyaları Yönetimi

Pazarlama Kampanyaları Yönetimi Çözümü

Pazarlama kampanyaları işletmelerin tanınmalarını ve büyümelerini hızlandıran etkili araçlardır. Pazarlama Kampanyaları Yönetimi çözümümüz pazarlama yöneticilerine kampanyalar planlamak, ekip halinde icra etmek, çıktıları izlemek ve ölçmek için ihtiyaç duydukları güçlü araçları sunar. Çözümümüz, pazarlama ekiplerinizin kampanyaları verimli bir şekilde yürütmesine ve kaliteli potansiyel müşterileri satışa dönüştürmesine yardımcı olur. Her kampanyadan en iyi yatırım getirisi (ROI) elde etmenize katkı sağlar.

crm-programi-pazarlama-kampanya-yonetimi
crm-porgrami-pazarlama-kampanyalari-yonetimi-infografik
Featured Image

Pazarlama hedeflerinize uygun kampanyalar organize edin.

Pazarlama Kampanyaları Yönetimi çözümümüzü kullanarak pazarlama hedefleriniz doğrultusunda CRM programında dilediğiniz kadar farklı türlerde kampanyalar planlayın. Bütçe, hedef ve aktivite detaylarını kaydedin. Kampanya görevleri planlayın ve bunu sorumlulara atayın. Görevleri takvimlendirin ve anlık bildirim ve otomatik hatırlatmalarla kampanya ekibinizin etkinliğini artırın. Gerçek zamanlı izleme ekranlarıyla kampanya etkileşimlerinizi güçlendirin, hedef – aktivite -masraf uyumunu takip edin. Raporlama ve analiz araçlarımızla kampanyalarınızın performansını (hedef ve bütçe gerçekleşmeleri) ölçün ve kampanya yönetimi hakkında iç görünüzü artırın.

Featured Image

Hedef kitleler oluşturun ve segmentlere ayırın.

ERM CRM’de kayıtlı müşteri veri tabanı veya harici bir liste üzerinden kampanyalarınızın dinamiğine uygun hedef kitleler oluşturun. Doğru ve odaklı müşteri segmentasyonları ile daha kişiselleştirilmiş ve hedefli pazarlama kampanyaları yürütün. Hedef kitlenizle güçlü etkileşimler kurun.

Featured Image

Çok kanallı pazarlama faaliyetleri icra edin.

Planladığınız kampanyaları kendi dinamiğine uygun kanallarda uygulamaya koyun. Telemarketing, e-posta pazarlama, SMS bilgilendirme, mektup gönderimi, numune ve katalog gönderimi vb. faaliyetlerinizi Pazarlama Kampanyaları Yönetimi çözümümüzle verimli bir şekilde uçtan uca tek bir yerden yönetin.

Featured Image

ERM CRM çözümlerinin gücünden yararlanın.

Pazarlama Kampanyaları Yönetimi çözümümüz tek başına katma değeri yüksek çıktılar sunar. Fakat diğer ERM CRM çözümleriyle bütünleşik çalışmaya başladığında muazzam bir etki yaratır. Pazarlama faaliyetleriyle oluşan potansiyel müşterilerin (leads), “Lead Yönetimi”, “Kontak Yönetimi”, “Aktivite Yönetimi“, “Satış Fırsatları Yönetimi”, “İş ve Görev Takibi” çözümleriyle entegre çalışmasını hayal edin. Tek bir yerden etkili yönetim, tekrarlayan işlerin otomasyonu, 360 derece izleme kolaylığı, müşteri yolculuğunun her aşamasının kayıtlara geçmesi…

PAZARLAMA KAMPANYALARI YÖNETİMİ ÇÖZÜMÜYLE

Kampanyalarınızın getirisini artırın.

Bizimle çalışmak için
çok nedeniniz var.

f_icon3-8

Avantajlarımız

20+ yıllık deneyimin ürünü hazır ve kapsamlı CRM çözümlerimizle müşterilerimiz tecrübeye ortak oldu.

Keşfet
f_icon1-8

Referanslarımız

300'den fazla müşterimiz ERM CRM çözümleriyle işlerini profesyonelce yönetmeye başladı.

Keşfet
f_icon4-8

Projelerimiz

500'den fazla projeyle müşterilerimiz hayatlarını kolaylaştırdı, işlerini büyüttü, rekabette öne geçti.

Keşfet
Müşteri
0 +
Proje
0 +
Kullanıcı
0 +
Yıllık Tecrübe
0 +

Biz Hazırız

İşinizi ERM CRM ile büyütün.

Canlı Demo İste

Pazarlama Kampanyaları Yönetimi

Pazarlama kampanyaları yönetimi; işletmelerin belirli bir hedefe ulaşmak için kampanyalar planlama, yürütme, takip etme ve analiz/optimize etme sürecidir.

Bu süreç, belirli bir süre içinde gerçekleştirilen pazarlama faaliyetlerini içerir ve genellikle belirli bir ürün, hizmet veya teklifi tanıtmayı, müşteri ilgisini artırmayı, marka bilinirliliğini sağlamayı ve satışları teşvik etmeyi amaçlar.

Pazarlaman kampanyalarının ana aşamaları genelde şu şekildedir.

 • Strateji ve Planlama
 • Hedef Kitle Belirleme
 • Kanal Seçimi
 • Takvim ve Zaman Çizelgesi
 • Mesaj ve İçerik
 • Yaratıcı İşler ve Tasarım
 • Uygulama
 • Takip ve İzleme
 • Optimizasyon

Çözümümüzün temel faydası, şirketlerin ERM CRM platformunun tüm sofistike altyapısını bütünleşik bir tarzda kullanarak pazarlama kampanyalarını verimli bir şekilde yönetmelerini kolaylaştırmasıdır.

Bunun yanında pazarlama ekiplerinin, kampanya planlama ve yürütmeyi daha küçük görevlere ayırarak etkili bir şekilde yönetmesine, bu görevleri doğru sorumlulara atamasına ve yürütme sırasında kampanyanın ilerleme aşamalarını izlemesine yardımcı olur.

Tele-marketing, e-posta pazarlama, SMS pazarlama, mektup gönderimi, etkinlik pazarlama, numune ve katalog gönderimi başta olmak üzere sosyal mecralarda icra edilen kampanyalar da dahil her türlü pazarlama kampanyalarının yönetimini destekler.

Müşteri ilgisini çekmek, ürün ve hizmetleriyle ilgili farkındalık oluşturmak, müşteri tabanını genişletmek, satışlarını teşvik etmek, marka bilinirliliğini artırmak isteyen her şirket için güçlü bir çözümdür.

Satış İçin CRM

Satış için CRM çözümleri, satış fırsatlarınızı daha etkili yönetmenize, tekliflerinizi ve sözleşmelerinizi daha hızlı ve profesyonel hazırlamanıza, satış süreçlerinizi optimize etmenize ve satış gücünüzün performansını analize edip güçlendirmenize ve müşterilerinizle olan etkileşimlerinizi takip etmenize, müşteri verilerinizi yönetmenize yardımcı olan yazılım ve araçlardır.

CRM satış çözümlerimizin işletmenize sağladığı katkıları şu şekilde özetleyebiliriz:

 • Satış süreçlerinizi optimize eder.
 • Daha hızlı ve profesyonel teklif ve sözleşme hazırlamanızı sağlar.
 • Müşteri ve bayi ilişkilerinizi güçlendirir.
 • Satış fırsatlarınızın satışa dönme oranını artırır.
 • Satış gücünüzün iş birliği ve koordinasyonunu kolaylaştırır.
 • Müşteri verilerinizi merkezi bir yerde tutar.
 • Satış performansınız için güçlü analiz ve raporlama araçları sunar.
 • Daha iyi satış tahminleri yapmanıza yardımcı olur.
 • Saha ekiplerinizin mobil ve web tabanlı çözümlerimizle operasyonlarını zamanında ve yerinde yönetmesini sağlar.

CRM satış çözümlerimizi özel ve farklı yapan temel özellikler şunlardır:

 • Çok fazla çözüm seçeneğinin olması
 • ERM CRM’in kapsamlı çözümleriyle tek bir platform üzerinde bütünleşik çalışması
 • Günlük uygulamalarınıza ve yaygın kullanılan ERP yazılımlarına kolaylıkla entegre olması
 • Firmanızın özel ihtiyaçlarına göre hızlıca uyarlanabilmesi ve size özel süreçlerin tasarlanabilmesi
 • Dashboard, raporlama ve veri izleme altyapısının gelişmiş olması
 • Kullanımının kolay olması
 • 20+ yıldır her sektörden her büyüklükte firmada çalışıyor olması ve sürekli geri bildirimlerle fonksiyonel derinliğinin artırılması

Evet, çözümlerimiz kullanıma hazırdır. Yapacağımız sadece şirket ihtiyaçlarınıza göre CRM satış çözümlerimizi kısa süre içinde size uyarlayıp özelleştirmektir.

CRM Çözümleri Platformu

Hepsi bir arada, kullanıcı dostu, hazır CRM çözümlerimizi kolayca inceleyin.