Uyumsoft İle Entegrasyon

Yaygın ERP ve Muhasebe Yazılımları ile Tam Entegrasyon
Home » CRM Programı Çözümleri » Entegrasyonlar » Uyumsoft İle Entegrasyon

Uyumsoft ile Entegrasyon Çözümü

CRM ve ERP yazılımları, işletme ihtiyaçlarına uygun tamamlayıcı çözümler sunarak şirketlerin hayatlarını kolaylaştırır. Eğer bu iki çözüm başarılı bir entegre edilebilirse etkileyici bir iş birliği ve mükemmel iş sonuçları yaratır. ERM CRM’in hazır ve güçlü altyapısı sayesinde, Türkiye’nin yaygın kullanılan ERP yazılımı Uyumsoft ile sorunsuz ve hızlı bir şekilde entegre olabilirsiniz. Her iki çözümün imkan ve kabiliyetlerini bütünleşik kullanarak, iş süreçlerinizi daha verimli hale getirebilir, müşteri ilişkilerinizi daha etkili bir şekilde yönetebilir, veri analizi ve raporlama yeteneklerinizi artırabilir ve işletmenizin büyüme hedeflerine daha hızlı ulaşabilirsiniz.

crm-erp-entegrasyonlar
UYUMSOFT İLE ENTEGRASYON ÇÖZÜMÜYLE

Uygulamalarınızın gücünü katlayın.

Uyumsoft ile Entegrasyonun

Fark Yaratan Avantajları

Hazır ve uyarlanabilir entegrasyon altyapımızla teknolojik uygulamalarınızın güçlerini birleştirin.

Graphics
01
Hazır entegrasyon sayesinde zamandan tasarruf edin.

ERM CRM'in hazır ve kolay uyarlanabilir altyapısı sayesinde, Uyumsoft ERP yazılımınızı kod yazmadan ERM CRM platformuna hızlıca entegre edebilirsiniz. Entegrasyon sürecini kısa bir sürede tamamlayarak hemen kullanmaya başlayabilir ve bu güçlü sinerjiden anında faydalanabilirsiniz.

API working graphics
02
İki yönlü entegrasyon ile bilgileriniz güncel ve tutarlı kalsın.

ERM CRM ve Uyumsoft arasındaki iki yönlü entegrasyon ile bilgilerinizin güncelliğini ve tutarlılığını garanti altına alırsınız. Müşteri bilgilerinizi, cari hareketlerinizi, stoklarınızı ve siparişlerinizi her iki uygulamada da aynı anda görüntüleyebilir ve yönetebilirsiniz. İzleme, raporlama ve analiz araçlarını güvenle ve veri taşına yapmadan etkili bir şekilde kullanabilirsiniz.

03
Çalışanlarınızın iş verimliliğini artırın.

ERM CRM ve Uyumsoft yazılımları arasındaki çift yönlü, gerçek zamanlı, hazır ve tam entegrasyon, çalışanlarınızın her iki uygulamayı daha verimli ve zahmetsizce kullanmalarını sağlar. Uygulamalar arasında manuel veri taşımanın ve iş süreçlerindeki kopuklukların önüne geçmiş olursunuz.

04
İş verilerinizi kolayca yönetin.

Entegre bir sistem, iş verilerinizi tek bir yerde toplayarak daha hızlı ve kolay erişim sağlar. Bu, verilerinizi daha etkili bir şekilde yönetmenize ve iş süreçlerinizi optimize etmenize olanak tanır. CRM ve ERP uygulamaları arasında sık geçişler yapmadan operasyonlarınızı kesintisiz ve daha verimli bir şekilde yürütebilirsiniz.

Bizimle çalışmak için
çok nedeniniz var.

f_icon3-8

Avantajlarımız

20+ yıllık deneyimin ürünü hazır ve kapsamlı CRM çözümlerimizle müşterilerimiz tecrübeye ortak oldu.

Keşfet
f_icon1-8

Referanslarımız

300'den fazla müşterimiz ERM CRM çözümleriyle işlerini profesyonelce yönetmeye başladı.

Keşfet
f_icon4-8

Projelerimiz

500'den fazla projeyle müşterilerimiz hayatlarını kolaylaştırdı, işlerini büyüttü, rekabette öne geçti.

Keşfet
Müşteri
0 +
Proje
0 +
Kullanıcı
0 +
Yıllık Tecrübe
0 +

Biz Hazırız

İşinizi ERM CRM ile büyütün.

Canlı Demo İste

Uyumsoft ile Entegrasyon

Entegrasyon kapsamına göre uyarlama süresi değişir. Uyumsoft çözüm ortağınızla birlikte çalışmamız gerekecektir.

ERM CRM ile Uyumsoft arasında entegrasyon çift yönlü, gerçek zamanlı olup ihtiyaç duyulduğunda tüm verilerin paylaşımını içerir.

Her türlü veri türü ve veri listeleri çift yönlü olarak ERM CRM ve Uyumsoft arasında anlık taşınır ve güncellenir. Örneğin, müşteri, lokasyon, ürün, fiyat, malzeme, cihaz, cari ekstreler, borç -alacak bilgileri, sipariş, fatura, ödeme, tahsilat bilgileri ve listeler çift yönlü aktarılabilir. Anlık cari hesap, stok, bakiye, risk bilgilerine erişilebilir. Gerçek zamanlı raporlama ve analizler yapılabilir.

Evet, Uyumsoft ile CRM çözümlerimizin entegrasyonu sorunsuz çalışmaktadır.

Hayır, aksine mevcut uygulamanızın iş çıktılarını daha güçlü ve değerli hale getirir.

ERM CRM ile Uyumsoft entegrasyonunun temel faydaları şunlardır:

 • Her iki uygulamanın çözümleri güçlenir.
 • Veri güncelliği korunur.
 • Veri tutarsızlıkları giderilir.
 • Manuel veri taşıma işlemleri ve hatalı veri girişleri azalır.
 • İş süreçleri hızlanır ve optimize edilir.
 • İş verimliliği artar.
 • Operasyon kaynaklı ve ticari riskler azalır.
 • Müşteri hizmetlerinde iletişim kalitesi yükselir.
 • Kullanıcıların uygulamalara olan güveni ve kullanma isteği artar.
 • Çalışanlar daha mutlu ve üretken hale gelir.
 • İşletme içi iş birliği teşvik edilir.
 • Departmanlar arasındaki iletişim ve veri paylaşımı kolaylaşır.
 • Performans ölçümü ve analizler daha kolay ve hızlı hale gelir.

Entegrasyonlar

ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) ve CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) uygulamaları farklı ihtiyaçları karşılayan iki farklı tür yazılımdır ve her ikisinin de kendi benzersiz işlevleri vardır. Bu 2 alanı birleştirmeye çalışan büyük yazılımlar çoğunlukla başarısız olmuşlardır. Bunun en önemli nedeni her iki uygulamanın farklı iş süreçlerine, farklı kullanıcı gruplarına ve farklı veri türlerine odaklanmalarıdır.

ERP yazılımları, envanter yönetimi, tedarik zinciri, finansal muhasebe gibi geniş iş operasyonlarını içerirken, CRM programları, ilişki yönetimine öncelik verip müşteri, tedarikçi, iş ortağı ilişkilerini geliştirme, pazarlama aktivitelerini organize etme, satışları artırma ve satış sonrası hizmetleri optimize etme odaklıdır.

Bu yüzden işletmeler için en rasyonel olanı ihtiyaçlarına uygun ayrı CRM ve ERP yazılımları kullanıp bunları entegre ederek daha verimli kullanmaktır.

ERP ve CRM’nin farklı odakları ve kullanım senaryoları vardır. Birbirleriyle rakip değil tamamlayıcı ürünlerdir. Entegre edilmediklerinde bu uygulamalardan sağlanan faydalar azalacak, yazılım kaynaklarının verimliliği düşecektir. Kullanıcı deneyimi açısından birbirleriyle konuşan uygulamaları veri tutarsızlığı yaşamadan kullanmak son derece konforludur.

Hazır olmaları, çift yönlü olmaları, kurulum gerektirmeden konfigürasyon ayarları yaparak hemen kullanılmaya başlanmalarıdır.

ERM CRM’in Google uygulamalarıyla entegrasyonu sayesinde aşağıdaki faydalar ortaya çıkar:

 • Veri tutarlılığını artırır, verilerin güncel ve doğru kalmasını sağlar.
 • Toplantıları, randevuları ve etkinlikleri daha verimli bir şekilde planlayıp takip etmenizi sağlar. Zaman yönetiminizi etkin ve verimli kılar.
 • Mobil ve web tabanlı uygulama ile müşteri bilgilerine ve iletişimlerine her zaman ve her yerden erişim sağlar.
 • Müşterilerle olan iletişimi kolaylaştırır. E-postaları doğrudan CRM içinde gönderme ve alabilme, müşterilerle daha hızlı ve etkili bir şekilde iletişim kurmanıza yardımcı olur.
 • Bütünleşmiş veriler, daha kapsamlı raporlar ve analizler oluşturmanıza olanak tanır.
 • Google Harita entegrasyonuyla müşterilerinizi, tedarikçileriniz, iş ortaklarınızı daha kolay bulabilir ve ziyaret edebilirsiniz.
 • Google Drive ile verilerinizi güvenli bir şekilde saklayıp paylaşabilirsiniz.
 • Bütünleşik bir sistem, ekip üyeleri arasında iş birliğini artırır. Ortak projeleri ve etkinlikleri daha kolay planlamanıza ve yönetmenize olanak tanır.
 • Entegrasyon size zaman kazandırır, manuel işlemleri azaltır, iş akışı verimliliğinizi artırır.

CRM Çözümleri Platformu

Hepsi bir arada, kullanıcı dostu, hazır CRM çözümlerimizi kolayca inceleyin.