Mikro ile Entegrasyon

Yaygın ERP ve Muhasebe Yazılımları ile Tam Entegrasyon
Home » CRM Programı Çözümleri » Entegrasyonlar » Mikro İle Entegrasyon

Mikro ile Entegrasyon Çözümü

CRM ve ERP yazılımları, kendi başlarına yüksek katma değer sağlayan ve farklı işletme ihtiyaçlarına cevap veren güçlü araçlardır. Bu iki çözüm başarılı bir şekilde entegre edilebilirse çarpıcı bir sinerjiye ve harika iş sonuçlarına yol açar. Türkiye’nin en kapsamlı CRM çözümlerinden biri olan ERM CRM, Türkiye pazarının önde gelen ERP yazılımı Mikro ile güçlü ve tam bir entegrasyon altyapısına sahiptir. Bu sayede, işinizi büyütmenize ve operasyonel verimliliğinizi artırmanıza yardımcı olacak güçlü bir kombinasyonu sunmaktayız.

crm-logo-netsis-mikro-entegrasyonlar
MİKRO İLE ENTEGRASYON ÇÖZÜMÜYLE

Uygulamalarınızı güçlendirin.

Mikro ile Entegrasyonun

Fark Yaratan Avantajları

Hazır entegrasyon motorumuzla teknolojik uygulamalarınızın gücüne güç katın.

Graphics
01
Hazır ve kapsamlı entegrasyondan yararlanın.

ERM CRM'in hazır ve uyarlanması hızlı pre-konfigüre altyapısı sayesinde Mikro uygulamanızı ERM CRM platformuna kod yazmadan 1 günden daha kısa bir sürede kolayca entegre edebilirsiniz. Bu hızlı ve mükemmel entegrasyon, şirketiniz için büyük kazançlar sağlayarak işinizi güçlendirmenize destek olur.

API working graphics
02
Çift yönlü entegrasyon ile bilgileriniz güncel ve tutarlı kalsın.

Mikro ile ERM CRM arasındaki kesintisiz entegrasyon, verilerin akışını her iki yönlü, gerçek zamanlı ve otomatik olarak yönetir. Mikro’dan ERM CRM'e müşteri bilgileri, stok kartları, fiyat listeleri, cari hesap bilgileri anlık aktarılırken; ERM CRM'den Mikro'ya sipariş bilgileri gerçek zamanlı olarak iletilir. Bu şekilde, her iki uygulamada veri tutarlılığı ve güncelliği korunur. İşletmeniz kesintisiz ve daha verimli çalışır.

03
Çalışanlarınızın işe bağlılıklarını destekleyin.

ERM CRM ve Mikro yazılımları arasında çift yönlü, gerçek zamanlı, hazır ve tam entegrasyon sağlandığında, kullanıcılar bu iki uygulamayı daha verimli ve daha isteklice kullanırlar. Bu da, çalışanlarınızın memnuniyetini, işe bağlıklarını ve iş performanslarını doğrudan etkiler.

04
İş verilerinizi merkezileştirin ve zahmetsizce yönetin.

Entegre bir sistem, iş verilerinize hızlı ve kolay erişim sağlayarak daha etkili ve kapsamlı yönetim fırsatları sunar. Bu entegrasyon, müşteri hizmetlerinizi geliştirirken aynı zamanda veri tabanlı karar alma sürecinizi önemli ölçüde iyileştirir. Sonuç olarak, işletmeniz daha verimli çalışır ve rekabetçi avantaj elde eder.

Bizimle çalışmak için
çok nedeniniz var.

f_icon3-8

Avantajlarımız

20+ yıllık deneyimin ürünü hazır ve kapsamlı CRM çözümlerimizle müşterilerimiz tecrübeye ortak oldu.

Keşfet
f_icon1-8

Referanslarımız

300'den fazla müşterimiz ERM CRM çözümleriyle işlerini profesyonelce yönetmeye başladı.

Keşfet
f_icon4-8

Projelerimiz

500'den fazla projeyle müşterilerimiz hayatlarını kolaylaştırdı, işlerini büyüttü, rekabette öne geçti.

Keşfet
Müşteri
0 +
Proje
0 +
Kullanıcı
0 +
Yıllık Tecrübe
0 +

Biz Hazırız

İşinizi ERM CRM ile büyütün.

Canlı Demo İste

Mikro ile Entegrasyon

Entegrasyon çözümümüz hazırdır. Herhangi bir kod yazmadan 1 günden daha az bir süre içinde entegrasyonu tamamlayabilir sonrasında hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

ERM CRM ile Mikro arasında tam entegrasyon çift yönlü, gerçek zamanlı ve ihtiyaç duyulduğunda tüm verilerin paylaşımını içeren eksiksiz bir entegrasyonu içerir.

Her türlü veri türü ve veri listeleri çift yönlü olarak iki uygulama arasında aktarılabilir ve güncellenebilir. Örnek vermek gerekirse, müşteri, ürün, fiyat, malzeme, cihaz, cari ekstreler, sipariş, fatura, ödeme, tahsilat bilgileri ve listeler çift yönlü aktarılabilir. Anlık cari hesap, stok, bakiye, risk bilgilerine erişilebilir. Gerçek zamanlı raporlama ve analizler yapılabilir.

Evet entegrasyon çözümümüz yüksek performansla sorunsuz bir şekilde 15 yıldan fazla süredir müşterilerimizde çalışmaktadır. Yüksek bir müşteri memnuniyeti söz konusudur.

 

 • Veri tutarsızlıkları giderilir. Veri güncelliği korunur.
 • Maliyetler düşer, çünkü manuel işlemler ve hatalı veri girişi nedeniyle kaynak israfı azalır.
 • İş süreçleri hızlanır ve optimize edilir, bu da iş verimliliğini artırır.
 • Operasyonel ve ticari riskler azalır.
 • Müşteri hizmetlerinde iletişim kalitesi yükselir.
 • Tamamlayıcı teknolojik uygulamaların faydaları katlanır.
 • Kullanıcı güveni ve motivasyonu artar, çalışanlar daha mutlu ve daha üretken hale gelir.
 • Veri güvenliği artar ve hassas bilgiler daha etkin bir şekilde korunur.
 • İşletme içi iş birliği teşvik edilir, departmanlar arasındaki iletişim ve veri paylaşımı kolaylaşır.
 • Müşteri memnuniyeti artar, çünkü daha hızlı yanıtlar ve doğru bilgilere erişim sağlanır.
 • Rekabet avantajı elde edilir, çünkü hızlı kararlar ve daha iyi müşteri ilişkileri mümkün olur.
 • Performans ölçümü ve analizler daha kolay hale gelir, bu da stratejik yönetim için daha fazla veri sağlar.

 

Entegrasyonlar

ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) ve CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) uygulamaları farklı ihtiyaçları karşılayan iki farklı tür yazılımdır ve her ikisinin de kendi benzersiz işlevleri vardır. Bu 2 alanı birleştirmeye çalışan büyük yazılımlar çoğunlukla başarısız olmuşlardır. Bunun en önemli nedeni her iki uygulamanın farklı iş süreçlerine, farklı kullanıcı gruplarına ve farklı veri türlerine odaklanmalarıdır.

ERP yazılımları, envanter yönetimi, tedarik zinciri, finansal muhasebe gibi geniş iş operasyonlarını içerirken, CRM programları, ilişki yönetimine öncelik verip müşteri, tedarikçi, iş ortağı ilişkilerini geliştirme, pazarlama aktivitelerini organize etme, satışları artırma ve satış sonrası hizmetleri optimize etme odaklıdır.

Bu yüzden işletmeler için en rasyonel olanı ihtiyaçlarına uygun ayrı CRM ve ERP yazılımları kullanıp bunları entegre ederek daha verimli kullanmaktır.

ERP ve CRM’nin farklı odakları ve kullanım senaryoları vardır. Birbirleriyle rakip değil tamamlayıcı ürünlerdir. Entegre edilmediklerinde bu uygulamalardan sağlanan faydalar azalacak, yazılım kaynaklarının verimliliği düşecektir. Kullanıcı deneyimi açısından birbirleriyle konuşan uygulamaları veri tutarsızlığı yaşamadan kullanmak son derece konforludur.

Hazır olmaları, çift yönlü olmaları, kurulum gerektirmeden konfigürasyon ayarları yaparak hemen kullanılmaya başlanmalarıdır.

ERM CRM’in Google uygulamalarıyla entegrasyonu sayesinde aşağıdaki faydalar ortaya çıkar:

 • Veri tutarlılığını artırır, verilerin güncel ve doğru kalmasını sağlar.
 • Toplantıları, randevuları ve etkinlikleri daha verimli bir şekilde planlayıp takip etmenizi sağlar. Zaman yönetiminizi etkin ve verimli kılar.
 • Mobil ve web tabanlı uygulama ile müşteri bilgilerine ve iletişimlerine her zaman ve her yerden erişim sağlar.
 • Müşterilerle olan iletişimi kolaylaştırır. E-postaları doğrudan CRM içinde gönderme ve alabilme, müşterilerle daha hızlı ve etkili bir şekilde iletişim kurmanıza yardımcı olur.
 • Bütünleşmiş veriler, daha kapsamlı raporlar ve analizler oluşturmanıza olanak tanır.
 • Google Harita entegrasyonuyla müşterilerinizi, tedarikçileriniz, iş ortaklarınızı daha kolay bulabilir ve ziyaret edebilirsiniz.
 • Google Drive ile verilerinizi güvenli bir şekilde saklayıp paylaşabilirsiniz.
 • Bütünleşik bir sistem, ekip üyeleri arasında iş birliğini artırır. Ortak projeleri ve etkinlikleri daha kolay planlamanıza ve yönetmenize olanak tanır.
 • Entegrasyon size zaman kazandırır, manuel işlemleri azaltır, iş akışı verimliliğinizi artırır.

CRM Çözümleri Platformu

Hepsi bir arada, kullanıcı dostu, hazır CRM çözümlerimizi kolayca inceleyin.